Peugeot 206, 1.6, 16v.

Peugeot 206, 1.6, 16v.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Po mjerenjima na netu i ide 190 kmh po tome vidim da ti pokazuje ispravnu brzinu sto je prava rijetkost.Brzinomjeri toliko lazu da svaki SDI ide bar 180 kmh a vlasnici su uvjereni da je to istina :lol:
 
BHT Ovisnik
trebao bi on nabrat do 200 kako pise tamo,inace je zivahan taj motorcic,znam dok sam imao onog volva pa se malo ganjao s nekim likom:icon_biggrin:
eno u marka je 1.4 mescini oko 180 il vise na autoputu se zaletio:icon_biggrin:
 
Član
Jeli u njega 1.4 16v? Problem je sto trebas 20 ks vise da ides 10 kmh vise ;) Nije mala STVARNA brzina od 190 kmh nebitno sta sat pokazuje redovito lazu 20 kmh obicno na vise.Malo koje auto ispod 110 ks je moze postici.
 
BHT Ovisnik
8v je u marka,al eto tu je to,malo koji sat ne laze,moj bivsi volvo je imao po katalog max speed 200 dok sam ja gulio preko,ovaj sada ima max speed 235 po katalogu,nisam jos toliko uspio,ali po satu on moze mnogo vise kako sam viđao videe
dok ovaj u ogia isto stvarno fino se vrti,i njemu je po katalogu 200max,do 100 9.4,sto je jako fino za ovaj autic:icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
8v je u marka,al eto tu je to,malo koji sat ne laze,moj bivsi volvo je imao po katalog max speed 200 dok sam ja gulio preko,ovaj sada ima max speed 235 po katalogu,nisam jos toliko uspio,ali po satu on moze mnogo vise kako sam viđao videe
dok ovaj u ogia isto stvarno fino se vrti,i njemu je po katalogu 200max,do 100 9.4,sto je jako fino za ovaj autic:icon_biggrin:
8 v nema sanse da mu ide preko 180 niti 180 , sat mu laze 20ak kmh i nista cudno.Noviji auti koji imaju top speed oko 185 redovito pokazuju 220,provjereno,mjereno ;) Uzmi navigaciju i gle cuda sve se obicno poklapa sa tvornickim podacima .Mali tvornicki trikovi,a imaju pravo na to,ko bi kupio novi auto koji nemoze preko 180 kmh ;) Inace svi jaci hatchevi su jako startni auti jer su lagani ali neki veliki top speed im nije vrlina jer je on stvar konjaze,tezina je nebitna.Zato tvoj Volvo koji je tezak dosta ima veliki top speed iako ce ga na 402m neki npr ovakav Pug od 150 ks potuci bez problema .
 
Član
Saxo 1.4 8v 75 ks koji sam imao je isao do 200 na cajgeru, a lagao je sat prema gps-u na 120 za 4-5 km.
 
Član
dellas je napisao(la):
Saxo 1.4 8v 75 ks koji sam imao je isao do 200 na cajgeru, a lagao je sat prema gps-u na 120 za 4-5 km.

dellas vjerujem da ti je cajger toliko pokazivap ali lagao je vjerovatno dosta na krajnjoj brzini jer nemoguce je da auto od samo 75 ks ide 200 kmh a i nema bas neki mal otpor zraka 0.340 dakle ne bolji od kockastog Golfa 2.Deklariran je na 175 kmh.
 
Fino fino, taman momacko auto, iako sam misljenja da si trebao uzeti cvaju i srediti je do zla boga a ostatak popiti ;)




:D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
8v je u marka,al eto tu je to,malo koji sat ne laze,moj bivsi volvo je imao po katalog max speed 200 dok sam ja gulio preko,ovaj sada ima max speed 235 po katalogu,nisam jos toliko uspio,ali po satu on moze mnogo vise kako sam viđao videe
dok ovaj u ogia isto stvarno fino se vrti,i njemu je po katalogu 200max,do 100 9.4,sto je jako fino za ovaj autic:icon_biggrin:
8 v nema sanse da mu ide preko 180 niti 180 , sat mu laze 20ak kmh i nista cudno.Noviji auti koji imaju top speed oko 185 redovito pokazuju 220,provjereno,mjereno ;) Uzmi navigaciju i gle cuda sve se obicno poklapa sa tvornickim podacima .Mali tvornicki trikovi,a imaju pravo na to,ko bi kupio novi auto koji nemoze preko 180 kmh ;) Inace svi jaci hatchevi su jako startni auti jer su lagani ali neki veliki top speed im nije vrlina jer je on stvar konjaze,tezina je nebitna.Zato tvoj Volvo koji je tezak dosta ima veliki top speed iako ce ga na 402m neki npr ovakav Pug od 150 ks potuci bez problema .


Nije samo do toga, obične limuzine iste snage kao hot hatchevi imaju veću krajnju brzinu zbog manjeg otpora zraka.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nije samo do toga, obične limuzine iste snage kao hot hatchevi imaju veću krajnju brzinu zbog manjeg otpora zraka.

Da ;) .Mercedes limuzine imaju npr otpor samo 0.260-0.280 i zato imaju vecu max brzinu od nekog laganog hatcha iste snage koji ima 0.340 otpor ili cak vise ali Mercedesu zbog velike tezine treba 200 ks da bi ubrzao npr 60-150 za jednako vrijeme kao laksi hatch od npr 150 ks ili cak manje snage.

Tako da cesto troma i teska Mecka pravljena za autoput i udobnost, kojoj treba godina do stotke usprkos solidnoj konjici pod haubom kad se zaleti ide preko 200 a zivahni hatch koji ubrzava ko lud odjedanput zakuca na 190 i nemere dalje :icon_biggrin:
 
Član
E, ovdje katanac isto, 206 poklonjen burazeru. Govno je 8 godina kod nas bez kvarova, nabio je skoro 300k, sve isto kao prvog dana. Nevjerovatan autic, prevazisao sva moguca ocekivanja, valjda mu burazer dodje glave da vidimo je li ga moguce pokvariti.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top