Peugeot 206, 1.6, 16v.

Peugeot 206, 1.6, 16v.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. 28.03.2011. Update, stopke.:)

To čuneru:icon_biggrin:

Meni se baš sviđaju. Još rora pozadi, jedne 16-ske, sport spirale, folije na stakla i imaš pravog puga:D
 
Administrator
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. 28.03.2011. Update, stopke.:)

i meni se svidjaju stopke... odlicno su sjele;)
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. 28.03.2011. Update, stopke.:)

Trebale bi 15" ili 16" da padnu ovih dana i nove gume ako ne bude komplikacija, a folije neću još, kažnjavaju non stop, pola drugara je popušilo kaznu, a druga polovina skinula.:lol:
Loše su slike, taman počeo mrak da pada pa se ne vide dobro, slikaću sutra po danu, imaju nekih finih detalja, za poziciju su LED, a ostalo sijalice, baš fino svijetle.;)
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. 28.03.2011. Update, stopke.:)

a oggy zar si i ti cuner :D neka malo :cool:
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. 28.03.2011. Update, stopke.:)

Ma kakav ja i ćuniranje, nije to za mene.:lol:
Navalio ludak, počupa one moje stare stopke, uglavišmo ove, kaže jesu lijepe, ne skidaj i bježi. Ne znam šta mu bi.:D :lol:

Nego, evo slika od danas, malo bolje se vide stopke, a i auto je detaljno opran, usisan, uglancan i pregledan, skoro pa spreman za proljeća.:D





 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. Update, stopke.

a sada ozbiljno :D jel ovo sa 206+
dobro su sjele ;)
stipu šešnes 15 ke mjera - ce bude ko bombon :cool:
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. Update, stopke.

Pojma nemam koje su, niti sam ih htio, niti sam tražio, ludak ih namontira i ostadoše ovako.:D
Ma gledam konstantno točkiće kakve da zbavim, 16"-ke su mi predobre sa S16, ali i od 15" ne bježim. Nego, kako god da okrenem, bez 600KM ne mogu da prođem, a velika mi to investicija odjednom, veliki servis treba za 4000km, a poslije registracija. I to dvoje skoro 1000, a dolazi uskoro.
 
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. Update, stopke.

jos malo pa chuner :lol:

znam ja da ti imas precih investicija od auta(masovno alkohoa),ovaj poklon ti je pravo lijepo sjeo na Pejolu ;)

Ali zato sad izbjegavaj voziti u rikverc kad popijes,da ih ne shebesh :D :D :D
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. Update, stopke.

nermin suljagic je napisao(la):
jos malo pa chuner :lol:

znam ja da ti imas precih investicija od auta(masovno alkohoa),ovaj poklon ti je pravo lijepo sjeo na Pejolu ;)

Ali zato sad izbjegavaj voziti u rikverc kad popijes,da ih ne shebesh :D :D :D

Zato ja uvijek parkiram auto u rikverc, pa kad krećem, samo naprijed.:D
Unaprijed ja mislim o svemu.:D
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. Update, stopke.

fine stope..da mi je jedne ovakve.. al neam kad od kvarova nista uradit..gdje ti radis servis..u ovlastenom ili kod svog majsotra..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top