Peugeot 206, 1.6, 16v.

Peugeot 206, 1.6, 16v.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E, ovako. Ovo je moj autic, skoro je kupljen, nista specijalno, ali cemo sredjivati polako, pa cemo da vidimo.
[attachment=23846]
[attachment=23835]
[attachment=23837]
[attachment=23845]
[attachment=23839]
[attachment=23840]
[attachment=23841]
[attachment=23842]
[attachment=23843]
[attachment=23844]
 
Član
RE: My 206

Tako brate..da ne bude da smo ovde na forumu neprijateljski nastrojeni, stoga dobro doshao a pug je fin samo mu kakve fine felgice nabaci ;)
 
Član
RE: My 206

nodiash je napisao(la):
Tako brate..da ne bude da smo ovde na forumu neprijateljski nastrojeni, stoga dobro doshao a pug je fin samo mu kakave fine felgice nabaci ;)

Jbg. Mogao si i fino to da kazes, a ne da vrijedjas, ali dobro. Sve je zaboravljeno kao da se nikad nije desilo. Felgice se uveliko traze, ali mi se svidjaju preskupe, tako da,... Polako. Ide i zima, pa jos bolje da vozim na celicnim.
 
Član
RE: My 206

tvrdoglavi je napisao(la):
fin pezo pravo ;)
interesuje me koliko trosi ovaj motor :icon_rolleyes:

Po mojoj racunici za proteklih 3 mjeseca nije presao 6.2 litra. Pisao sam svaki litar benzina sto sipam i kilometrazu. Pravo sam se zacudio s obzirom na klimu, prebrzu voznju, gradsku voznju,...

nodiash je napisao(la):
Onaj u kojem prodajem svog BMW-a.

Aaaaa, to. Xexexe, ja se malo sprdao, ne primaj to k srcu.:lol::lol::lol:

Hvala, hvala,...

0g1 je napisao(la):

GTI 16V je napisao(la):

golf2 je napisao(la):
fin pug,,super sto je klimatronik ;)

Hvala, hvala.
 
Član
RE: My 206

Odlican pug fina boja ista kao kod mene samo moj ima 3 vrata :D ..Motor dobro ocuvan svaka cast :cool:
 
Član
RE: My 206

jako lijep peugeot ... svidja mis e njihova izgled ... pogotovo farovi a boja je super ...

;);)
 
Član
RE: My 206

Kakav divan dan za pranje auta...
[attachment=23936]
[attachment=23937]
[attachment=23938]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top