Peugeot 206, 1.6, 16v.

Peugeot 206, 1.6, 16v.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: My 206

127000, reko 'ajmo malo do cika majstora! Filter vazduha, klime, ulje, filter ulja, antifriz! Pregledan mjenjac i stanje ulja, servo, trap, lezajevi, prednji i zadnji diskovi, plocice, elektronika,... Sve u tip-top stanju (Samo da ne ureknem)! Kaze mi samo, vidimo se na 140000, ne diraj nista, sve ti je na mjestu, kao nov! Prezadovoljan sam dijagnozom, a za cjenu, ne smijem ni reci! Svi dijelovi su iz Verana, original Peugeot,... Ma sve extra! Da sam htjeo, nisam mogao bolje i jeftinije proci i biti zadovoljniji!
 
Član
RE: My 206

fin pugic pravo mi se svidja boja steta sto kod mene nije ta :icon_confused:
stavi mu kakav lonac neka muce malo watatata
:123:
 
Član
RE: My 206

z3k4 je napisao(la):
fin pugic pravo mi se svidja boja steta sto kod mene nije ta :icon_confused:
stavi mu kakav lonac neka muce malo watatata
:123:

Ej, hocu, a ujedno i imam problem sa loncem! Inace, auspuh je u super stanju, ali mi otpala ona manzetna sto drzi cijev i zadnji lonac, pa mi ne stoji sad kako treba, a i pocinje da se cuje! Nemam aparat za varenje, pa sam skinuo auspuh citav, ubacio komad cjevi u lonac i u cijev, nabio dobro i vratio na kola! Rijesio sam problem za neko vrijeme, ali,... Ne bacaju mi se pare dok je jos dobar auspuh. Da sam imao sad para uzeo bih K&N filter umjesto standardnog, ali, jbg, znas i sam kako je, kriza...
 
Član
RE: My 206

imam ti ja lonac od 206 GTi ja ga skinuo prije par dana stavio sebi jap style :cool:
 
Član
RE: My 206

nemam sliku ovde nisam slikao imas na prvim mojim slikama kako izlgeda ako se moze vidjeti ima onaj nastavak na njemu pogledaj
 
Član
RE: My 206

z3k4 je napisao(la):
nemam sliku ovde nisam slikao imas na prvim mojim slikama kako izlgeda ako se moze vidjeti ima onaj nastavak na njemu pogledaj

Vec sam to uradio. Reci mi, nasi su isti, sigurno i zvuk, samo sto tvoj ima taj ljepsi nastavak?! Nije ni to lose. Ako je lonac isti, daj da se trampimo, neka doplata, cast, djelic,...?
 
Član
RE: My 206

neznam da li su isti lonci
da ima taj nastavk tako je dosao na njemu
sta nudis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top