Peugeot 106 GTI Rallye 1.6 16v

Peugeot 106 GTI Rallye 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije neto, to je sa svim masa. Vagao sam Saxa sa 10-ak litara goriva u tanku i imao je 935 kg, a toliko i papiri kazu.

Al ovaj 106 rally nema ni klimu, a i namjenski je olaksan sa jos par detalja, pa je malo laksi od VTS-a.

A nisam cuo da se negdje auti vagaju sa vozacem, bas zato jer imas vozaca i od 50 kg i od 150 :icon_biggrin:
 
Član
Nznm stvarno za felgice , mislim da ima netko sa foruma na 306 slicne, a i razgledaj malo po piku mozda nades nesto;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nije neto, to je sa svim masa. Vagao sam Saxa sa 10-ak litara goriva u tanku i imao je 935 kg, a toliko i papiri kazu.

Al ovaj 106 rally nema ni klimu, a i namjenski je olaksan sa jos par detalja, pa je malo laksi od VTS-a.

A nisam cuo da se negdje auti vagaju sa vozacem, bas zato jer imas vozaca i od 50 kg i od 150 :icon_biggrin:
ja sam mislio da su isto teski oba.. znaci brzi je on od VTS-a .. hh ali opet sve je do vozaca :)
DJ_M4rko je napisao(la):
Nznm stvarno za felgice , mislim da ima netko sa foruma na 306 slicne, a i razgledaj malo po piku mozda nades nesto;)

ma potrazit cu .. nasao sam jedne na piku 350 KM nisu ni skupe .. mozda odem po njih ovih dana alesio, a zanima me bil stajale na mom autu pa recite .. evo link http://www.pik.ba/artikal/1569044/alufelge-alessio-4x108/
 
Član
Porschefan je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Oko 900 kg i 87 kW :D

To je netto masa koja za mjerenje performansi ne znači ništa. Treba uzeti u obzir ukupnu masu auta spremnog za vožnju, ulje, voda, gorivo + vozač = oko 1000kg mu je realna masa kad je na cesti i vozi se.

Stranica zeperfs najbolje to ukalkulira.

Ja sam nasao koliko hoćeš protivriječnosti na onoj stranici,tako da mi bas ne djeluje kao pouzdana i mjerodavna...
 
VR6Boki je napisao(la):
Nije neto, to je sa svim masa. Vagao sam Saxa sa 10-ak litara goriva u tanku i imao je 935 kg, a toliko i papiri kazu.

Al ovaj 106 rally nema ni klimu, a i namjenski je olaksan sa jos par detalja, pa je malo laksi od VTS-a.

A nisam cuo da se negdje auti vagaju sa vozacem, bas zato jer imas vozaca i od 50 kg i od 150 :icon_biggrin:

Ali kako ćeš autu izmjeriti ubrzanje ako ga nitko ne vozi, :icon_smile:
Tako da tih 50kg ili više igra veliku ulogu, posebno na ovakvim laganim autima.
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Ja sam nasao koliko hoćeš protivriječnosti na onoj stranici,tako da mi bas ne djeluje kao pouzdana i mjerodavna...
Ima ih ali je prilicno tocna i daleko pouzdanija od rekla kazala prica ;)

OggyBoy je napisao(la):
shurda je napisao(la):
dobra masinaa,,;) samo jedno pitanje ,,kolika je kilaza auta i kw koliko ima ako smijem da upitam;)

830kg, 120KS.
Oko 145 ks na tonu,neto :icon_biggrin:
shurda je napisao(la):
uhh dobar dobar to dere masine i do 200 ks:123: jel probao sa kadrijinom 16-kom tezi je 100-150 kg ali i 30 ks ima vise..tu je to negdje:icon_question:

Je i dobio ga je ali ovaj kadjo ima nekih problema sa motorom sigurno,kladim se da ne ispucava vise od 130 ks

Evo jednog zanimljivog dvoboja :icon_biggrin:
http://www.zeperfs.com/en/duel276-732.htm
 
Član
dado307 je napisao(la):
mislim da je vidjen juce tamo negdje oko kiseljaka, zanimljiv autic :cool:

jest oko Kiseljaka je ..tu zivim

Trazim pomoc ..dali bi bilo stetno i bil mogao uvaliti kakav chip od 50 HP, jer mislim da bi onda bio brzi od svakog kadeta .. i sta da radim sportski filer cold air i ti fazoni ..nisam upoznat najbolje s tim .. samo pitam one sto vec znaju ..
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Chip od 50ks, na atmosfercu od 120ks... brate ko ti je prodao tu priču i chip u njoj :icon_question:
Jos ce ga uvjeriti i uvaliti mu neki cip sa stare televizije za par stotona maraka :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Ja sam nasao koliko hoćeš protivriječnosti na onoj stranici,tako da mi bas ne djeluje kao pouzdana i mjerodavna...
Ima ih ali je prilicno tocna i daleko pouzdanija od rekla kazala prica ;)

OggyBoy je napisao(la):
shurda je napisao(la):
dobra masinaa,,;) samo jedno pitanje ,,kolika je kilaza auta i kw koliko ima ako smijem da upitam;)

830kg, 120KS.
Oko 145 ks na tonu,neto :icon_biggrin:
shurda je napisao(la):
uhh dobar dobar to dere masine i do 200 ks:123: jel probao sa kadrijinom 16-kom tezi je 100-150 kg ali i 30 ks ima vise..tu je to negdje:icon_question:

Je i dobio ga je ali ovaj kadjo ima nekih problema sa motorom sigurno,kladim se da ne ispucava vise od 130 ks

Evo jednog zanimljivog dvoboja :icon_biggrin:
http://www.zeperfs.com/en/duel276-732.htm

0.3 sec je brzi kadjo do stotke ,,al podaatak 8.1 mislim da to moze i ispod 8 sec. ako ga manijak poĆera:lol:
hvala na info;)
:icon_exclaim:

nino2210 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
mislim da je vidjen juce tamo negdje oko kiseljaka, zanimljiv autic :cool:

jest oko Kiseljaka je ..tu zivim

Trazim pomoc ..dali bi bilo stetno i bil mogao uvaliti kakav chip od 50 HP, jer mislim da bi onda bio brzi od svakog kadeta .. i sta da radim sportski filer cold air i ti fazoni ..nisam upoznat najbolje s tim .. samo pitam one sto vec znaju ..



mislim da mozes max dobiti 10 -15 HP:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top