Peugeot 106 GTI Rallye 1.6 16v

Peugeot 106 GTI Rallye 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Extra autic imao sam cast vozit se hh,Zelu kad vidim nek bjezi od mene, ja znam da je bio dogovor da cemo se ja i on mjenjati... :D Btw cuvaj to auto i u moje ime ;)
 
Član
Pravu si jurilicu uzeo, valjda te zela upozorio na nemiran straznji kraj, ne vozi ga prebrzo krivinama dok ga malo ne upoznas :icon_biggrin:

Kad ga skuzis, uzivat ces super i bit ces medju najbrzim, al do tada pazljivo, da se ne zavrtis gdje, posebna paznja po kisi.

Sto se tice spustanja, zela ga je vec spustio nekih 2 cm ak se ne varam, vise od toga ja nebi isao sa tim autom.

Nazad su ti torzije, naprijed su klasicne spiralne opruge.
 
Član
dellas je napisao(la):
P.S. Ko je koga zajebao? :D

Ma zajebao ga Zela, već se pohvalio.





























:D :lol:

Moje mišljenje o ovom autiću se već zna. Nadam se da će još dugo biti u životu i da mu nećeš odmah dušu iščupati.:cool:
 
Član
Jel ovo sad bivsi Zelin pug :icon_biggrin: .Dobar autic si uzeo kolega a zvrk je pravi,imao sam priliku vidjeti kako to cudo ide imogu ti samo reci da imas brz autic ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pravu si jurilicu uzeo, valjda te zela upozorio na nemiran straznji kraj, ne vozi ga prebrzo krivinama dok ga malo ne upoznas :icon_biggrin:

Kad ga skuzis, uzivat ces super i bit ces medju najbrzim, al do tada pazljivo, da se ne zavrtis gdje, posebna paznja po kisi.

Sto se tice spustanja, zela ga je vec spustio nekih 2 cm ak se ne varam, vise od toga ja nebi isao sa tim autom.

Nazad su ti torzije, naprijed su klasicne spiralne opruge.
Ma maloprije me malo baci .. a tek sam uzeo auto i nadam se da cu skuziti ..ma i ja sam mislio oko 2 - 3cm jos spustit.. a moram sutra jos ulje provjeriti i to je to .
MTR je napisao(la):
e jes ga spustio halal mu cuna , treba to jos bar 15 centi dole :D
previse je tp
OggyBoy je napisao(la):
dellas je napisao(la):
P.S. Ko je koga zajebao? :D

Ma zajebao ga Zela, već se pohvalio.





























:D :lol:

Moje mišljenje o ovom autiću se već zna. Nadam se da će još dugo biti u životu i da mu nećeš odmah dušu iščupati.:cool:
ma necu .. NJEZAN SAM JA PREMA AUTU ! :) :cool:


GTI FAN je napisao(la):
Jel ovo sad bivsi Zelin pug :icon_biggrin: .Dobar autic si uzeo kolega a zvrk je pravi,imao sam priliku vidjeti kako to cudo ide imogu ti samo reci da imas brz autic ;)

jest jest..bivsi Zelin .. a evo ja sam prezadovoljan
 
Član
Evo da se i ja javim:icon_biggrin:

Nino rekao sam ti da mali sepet nije obični mali autić. Izgleda bezazleno no potrebno je dosta prakse da možeš iskoristiti 100% njegovog potencijala. Nije bitno koje auto je iza tebe, +200,+300 ks, na krivudavim putevima nitko ne može pratiti malog puga. Provjereno dosta puta:icon_biggrin:

Auto je održavano i paženo, kao i svako moje auto;) Tu ne računam povremeno deranje do 7500 rpm, sam si vidio kako motor voli slatko da se vrti:D Pazi na ulje, ne gazi ga hladnog i imati ćeš auto koje može otpuhati 99% auta na našim cestama. Uz vanjsku potrošnju od 5.5-6 litara:icon_smile:

MTR: Između gume i blatobrana mogu stati 2 prsta. Ne bih baš rekao da mu je potrebno dodatno spuštanje. No bože moj, nema svatko iste pretenzije. Mislim da je trenutno savršeno podešen. Ne ubija bubrege a nije baš tanker po krivinama.

Nino sretno i polako. U BiH koliko znam imaju trenutno 2 gti-rallye 106-ice. Nemoj da ostane samo jedna:lol:
 
Član
da zazelim srecu, i da kazem da si uzeo pravo auto,iskreno kada bi birao izemdju alfe i ovoga puga isto bi uradio ko i ti,ovo su male picilice koje treba cjeniti i cuvati
sretno
 
Član
DDaarriioo je napisao(la):
neka nino:icon_cry:
nisi mene stavio da sam ti uradio SMD osvjetljenje.... neka neka :icon_rolleyes:
da da stavio mi je Dario LeD OSVJETLJENJE .. i hvala .. a morat cemo i unutra jos one 2 sijalice zamijeniti .. sinoc sam kod stanica u krivini 120:p LOLL
ZELA GTI je napisao(la):
Evo da se i ja javim:icon_biggrin:

Nino rekao sam ti da mali sepet nije obični mali autić. Izgleda bezazleno no potrebno je dosta prakse da možeš iskoristiti 100% njegovog potencijala. Nije bitno koje auto je iza tebe, +200,+300 ks, na krivudavim putevima nitko ne može pratiti malog puga. Provjereno dosta puta:icon_biggrin:

Auto je održavano i paženo, kao i svako moje auto;) Tu ne računam povremeno deranje do 7500 rpm, sam si vidio kako motor voli slatko da se vrti:D Pazi na ulje, ne gazi ga hladnog i imati ćeš auto koje može otpuhati 99% auta na našim cestama. Uz vanjsku potrošnju od 5.5-6 litara:icon_smile:

MTR: Između gume i blatobrana mogu stati 2 prsta. Ne bih baš rekao da mu je potrebno dodatno spuštanje. No bože moj, nema svatko iste pretenzije. Mislim da je trenutno savršeno podešen. Ne ubija bubrege a nije baš tanker po krivinama.

Nino sretno i polako. U BiH koliko znam imaju trenutno 2 gti-rallye 106-ice. Nemoj da ostane samo jedna:lol:
A auto je predobro i ja sam prezadovoljan ,, ma nece ostati samo jedna .bar se nadam :cool:
petko.89 je napisao(la):
lepa kola,dosta ocuvana.....sta planiras dalje....???
A planiram sad rore ..vec je kod majstora stavlja ih .. i ulje mijenja..
BaXRS4 je napisao(la):
Sretno samo nemoj naslijediti Zelino ponašanje ;);) :lol::lol::lol::lol:
hhah ma dobar je Zela
GaRGa je napisao(la):
sa srecom i nek te bolje slusa nego Zelu ;)
Hvala drug!
bikeralex je napisao(la):
da zazelim srecu, i da kazem da si uzeo pravo auto,iskreno kada bi birao izemdju alfe i ovoga puga isto bi uradio ko i ti,ovo su male picilice koje treba cjeniti i cuvati
sretno

Hvala drug!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top