Peugeot 106 GTI Rallye 1.6 16v

Peugeot 106 GTI Rallye 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sretno druze,zela je to cuvao i vozio...kad kazem vozio mislim na to da ga je vozio kao sto mu to i samo ime govori,jer to auto je napravljeno za toga i mislim da probada ako ga peljas....

Prelijep autic,rekao sam vec zeli a i tebi cu ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Sretno druze,zela je to cuvao i vozio...kad kazem vozio mislim na to da ga je vozio kao sto mu to i samo ime govori,jer to auto je napravljeno za toga i mislim da probada ako ga peljas....

Prelijep autic,rekao sam vec zeli a i tebi cu ;)
hvala. hvala..
Chuza je napisao(la):
Fina vozilica ;) danas sam te sreo u Kiseljaku blicao sam ti ;)

hehe sve je moguce.. ma stalno sam tu negdje .. :D
 
Član
Vidim razmisljas o nekim felgicama ja mislim da bi mu ove sjele odlicno,to je moj prjedlog :)

oz_superturismo_corsa.jpg
 
Član
Isle bi ove uz rally look al bi moro i spustit da dodje do izrazaja :cool:

Meni tesko skontat da neko da onakvu alfu za ovak malo auto :D al et zanimljivo je i ovo ;)

Fino i ova rora legla ja bas gledam temu od pocetka vidim onaj obicni izduv bas ti htio napisat stavi kakv nastavak il jos bolje kakv jap stay protocni lonac :D:cool:
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Vidim razmisljas o nekim felgicama ja mislim da bi mu ove sjele odlicno,to je moj prjedlog :)

oz_superturismo_corsa.jpg
da ali gdje ovo mogu naci na netu .. ove su strava.. gdje da kupim, koliko kostaju i tako to ?
adi187 je napisao(la):
Isle bi ove uz rally look al bi moro i spustit da dodje do izrazaja :cool:

Meni tesko skontat da neko da onakvu alfu za ovak malo auto :D al et zanimljivo je i ovo ;)

Fino i ova rora legla ja bas gledam temu od pocetka vidim onaj obicni izduv bas ti htio napisat stavi kakv nastavak il jos bolje kakv jap stay protocni lonac :D:cool:

a uvijek sam obozavao mala auta, tako da sam zamijenio za ovo, svi misle igrackica nemoze nista.. haha pa kad ih igrackica podere...
a protocni lonac je vec i ima ovu roru ..kad ga pustim s veliki obrtaja sve puca iz auspuha... samo ga trebam jos spustiti i felge staviti neke ljepse i to je to .. kontao skidati ove naljepnice GTI ali neznam kako ..nisam nikad ..
 
Član
napravi naljepnicu 1.0 ili 1.2 pa zalijepi na sajbu i malo furaj :D tek ce se onda lijepit i krenut "preticat", kad ono ispali se sepet :lol: :cool:
 
Član
dobra masinaa,,;) samo jedno pitanje ,,kolika je kilaza auta i kw koliko ima ako smijem da upitam;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
shurda je napisao(la):
dobra masinaa,,;) samo jedno pitanje ,,kolika je kilaza auta i kw koliko ima ako smijem da upitam;)

830kg, 120KS.

uhh dobar dobar to dere masine i do 200 ks:123: jel probao sa kadrijinom 16-kom tezi je 100-150 kg ali i 30 ks ima vise..tu je to negdje:icon_question:
 
Član
Limpi je napisao(la):
napravi naljepnicu 1.0 ili 1.2 pa zalijepi na sajbu i malo furaj :D tek ce se onda lijepit i krenut "preticat", kad ono ispali se sepet :lol: :cool:
haha to bi bila ludost.. ono 1.0 podere sve zivo..
shurda je napisao(la):
dobra masinaa,,;) samo jedno pitanje ,,kolika je kilaza auta i kw koliko ima ako smijem da upitam;)
830kg, 120KS.
shurda je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
shurda je napisao(la):
dobra masinaa,,;) samo jedno pitanje ,,kolika je kilaza auta i kw koliko ima ako smijem da upitam;)

830kg, 120KS.

uhh dobar dobar to dere masine i do 200 ks:123: jel probao sa kadrijinom 16-kom tezi je 100-150 kg ali i 30 ks ima vise..tu je to negdje:icon_question:

pa alfa je imala 155KS i oko 1100kg ..i brzi je od nje ..
Auto je preludo smao bijele wrc felge.. i spustit i to je sve No.1
 
VR6Boki je napisao(la):
Oko 900 kg i 87 kW :D

To je netto masa koja za mjerenje performansi ne znači ništa. Treba uzeti u obzir ukupnu masu auta spremnog za vožnju, ulje, voda, gorivo + vozač = oko 1000kg mu je realna masa kad je na cesti i vozi se.

Stranica zeperfs najbolje to ukalkulira.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top