Permant VS Antifriz?

Permant VS Antifriz?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam navadio 5l iz bačve što se sipa u sistem za centralno grijanje zgrade, nije ništa propišalo :D
 
Ev mene opet , znaci danas sam isao u Avanti i imaju Antifriz G12 marke ROWE , momak koji radi kaze da je kvalitetan , neki njemacki proizvodjac pa me zanima sta vi mislite ? Litar i po izadje 14km

http://www.motor-oel-guenstig.de/images/product_images/popup_images/578_0.jpg
 
nema sigurno djaba razlika u cijeni , pitam za marku ROWE jel neka beze ili jer sve je to neka hemija ne treba sigurno svakakvo smece sipati
 
Član
da je smece bilo bi 5 km kao onaj srbijanski a modricin je 10km a dobar je pa onda gledajuci po cijeni taj bi trebao biti dobar samo su srbijanski i modricin pakovani po 1l a ne 1.5l ja sam vidjao rowe kod jednog majstora da ih prodaje ali neznam bas nista o njemu
 
pa sigurno da ima i toga sto se tice cijene , nista ja cu ovaj da kupim pa sta bude , i da do sad sam uvijek ispustao tecnost bez paljenja auta , znaci samo tecnost koja je u sistemu , nikad nisam ispustio svu vodu pa me zanima nacin na koji se radi jer ostane u pumpi dosta vode , kataloski danas kad smo gledali u Astru stane 7 litara a ja sam uvijek punio oko 5 a nisam ispustao sve (to sto ostane u pumpi) pa me zanima da li je moguce da ostanu jos 2 litra i jel samo trebam upaliti auto , ocepiti i cekati da voda izadje ili?
 
Član
ma uzmi bilo koji, "brendiran", samo nemoj ove domace jeftine... tako su meni rekli kada sam mjenjao...

ili u vw servis i uzmes njihov orginal g12, jedino sto imas na njemu i vw, seat, skoda, audi i opet vw znak, opela nema :D
 
Član
Skini termostat i sva voda ce ti izaci iz sistema a permat i antifriz ti je jedno te isto u tvoje auto tj.novija auta fabricki ide G12 i imas na jezeru u PASSAT MOBIL-u
 
Član
alenx je napisao(la):
Skini termostat i sva voda ce ti izaci iz sistema a permat i antifriz ti je jedno te isto u tvoje auto tj.novija auta fabricki ide G12 i imas na jezeru proje okretaljke u PASSAT MOBIL-u
 
ko je rekao da sta fali? znaci ko ne misli pomoci i pravit se pametan i prepotentan nek ne trosi tastaturu njegov odg mi ne treba , znaci sam zelim da to uradim nije nista cudno da pitam jer vecina placa da im se zamjeni voda a ja to ne zelim , tako ko hoce pomoci nek pise ko nece ima X u desnom cosku :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top