PC se zaledi za vrijeme pocetka igre !

PC se zaledi za vrijeme pocetka igre !

BHT Ovisnik
imam problem,dugo vremena nisam instaliravao igre,kad aje izasao call of duty special ops skinuo ga,kada treba poceti igra,znaci kad se sve izabere comp se zaledi,samo se restartat moze,kontam to do igre,onda cura htjela sims¸3 da skinem,hajd skinem ga,pođemo igrati,biraju se oni ljudi i comp se samo zaledi,hajd opet insaliram onaj call of duty,isti problem,do cega je sada to jel tko zna

proc je amd phenom 8450,2gb ram ddr2 1066,ge force 9400gt 1gb. graf... uglavnom konfiguracija je dobra,comp normalno sve radi,nezz do cega je u pm:icon_evil:
 
BHT Ovisnik
i to sam radio,onda mi se zezne grafika,comp mi radi na 4bita,trazio dalje,skidao al nema pomoci,directx isto skidao nece,ako ima tko link za graficku nek stavi jer sam skidao sve i svasta

a prije sam normalno sve igrao,ista graficka i sve,samo sam maticnu novu uzeo ima godina dana,sad se nesjecam jesam li skidao tada igara,al mislim da jesam igrao,sustav je XP SP3
 
Član
mozda ti se graficka pregrijava pa ti se zato zamrzava,pokusaj skinuti 3d mark pa bechmark napraviti da vidis kako graficka radi
 
Član
vjerovatno se nesto pregrijava,il graficka il procesor,provjeri temperature i ventilatore da li rade
 
imao sam takvih situacija i bilo je u pitanju lose hladjenje procesora ili graficka!

provjeri hladjenje na procesoru i grafickoj...

btw: jel ti sta overclock-ano?
 
pregrijavanje graficke najvjerovatnije...imao isti taj problem..otvori centralnu kad ti zaledi i vidi jel graficka vrela..ako jeste nabaci "kuler"
 
99% kondz da su pri kraju tako da ti je bolje sprijeciti nego lijeciti sto se kaze tj dadni kome nek ti je servisira dok nije skroz stala

postavi koju sliku sa prednje i zadnje strane grafike kao i sliku oko procesora da se malo pogleda stanje
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
imam isti problem, graficka mi se pregrijava a ventilator radi... kako da rijesim to???
treba ti onda bolji cooler za graficku ;)

kako se to spoji, gdje se to kupi?? koliko je para
Zavisi sve od coolera, imas one koji se samo spajaju na graficku, a imas i one koji se spajaju na napojnu.
Mislim da ima u Genelec-u ili Ingel-u da se kupi toga, zavisi samo koja ti je graficka, a sto se cijene tice...koliko para toliko muzike ;)
 
BHT Ovisnik
graficka kako vidim nije vrela,evo kakva je situacija,malo je prasine,al to cistim redovno,bude otvoren pa prikupi

img0941fk.jpg

img0940c.jpg
 
Top