patosnice???

patosnice???

Član
GOX01 je napisao(la):
kume da ti nesto kazem drug mi je nedavno radio kod njih digli su nos kao nemozes ti birati materijal (a ja sebi izabrao prije) sfuserili su mu da valja ni slicne mojim neki ofirni maerijal tanki samo jednom mu opsili okolo ama fujj samo sto ih nije bacio obrati paznju I TI IZABERI MATERIJAL........

Taman i ja htio otići, nek si napisao da znamo.

Izgleda da će se morati više para dati, ja ću otići u autoshop Maja, 39 su platnene a 59 gumene, ako nekog interesuje. Dođu i predviđeni čepovi za pričvršćivanje na pod. Evo link na piku.

http://www.pik.ba/artikal/2534668/originalne-tipske-gumene-platnene-auto-patosnice/
 
Ja neki dan bio u Maji kupio champion metlice i vidio sam bas te i govorim onom momku sto radi za ZOND reko otici cu da vidim dole kakve su te ako ne eto me da uzmem , on sebi u Astru isto stavio extra su
 
Član
ma odes u plavo oko i miran 10KM ja platio ima 2 godine kako ih koristim i jos su kao nove. samo ih pred zimudetaljno opetem i umjestonjih stavim gumene a gumene skinem kad snjegovi prodju
 
Član
platnene patosnice originalne mjere što tražite ima kupiti i naručiti u Jurin Design mislim da su oko 30KM. Ima dosta materijala po raz,cijenama ali ovaj od 30KM je originalni materijal iz Audija.
 
Kontam da sebi kupim nove orginalne patosnice ali nisam mogao naci, i u medjuvremenu procitam ovu temu evo bas danas odem osjecem 4 nove po uzorku za samo 20 km mislim da je ovo dzabe i dosta bolje od orginalni iz golfa jer za ovaj materijal ne prijanja puno. Hvala svima koji su me dok sam citao ubjedili da idem odsjecati.

Usput jel ima neko da mi proda 6 ili 8 zanski cepova kao sa slike i 2 muska ona dole sta idu u tepicirung.
carrera.jpg
 
Kontam da sebi kupim nove orginalne patosnice ali nisam mogao naci, i u medjuvremenu procitam ovu temu evo bas danas odem osjecem 4 nove po uzorku za samo 20 km mislim da je ovo dzabe i dosta bolje od orginalni iz golfa jer za ovaj materijal ne prijanja puno. Hvala svima koji su me dok sam citao ubjedili da idem odsjecati.

Usput jel ima neko da mi proda 6 ili 8 zanski cepova kao sa slike i 2 muska ona dole sta idu u tepicirung.
carrera.jpg
druže, dižeš stare teme....
 
Top