patosnice???

patosnice???

Član
e to je vec nesta drugo, hvala Emire ;)
Nikada nisam dozvolio da skvasim itison u autu - znam kakvu stetu pravi
 
N

nenad

Pravo dobro izgledaju ove patosnice, gdje vam dodje to Plavo oko??? Jel to ovo sto je Lexilium spomenuo?

"Na Ilidži prije Proming pumpe,preko puta autoservisa..."
 
Član
nenad je napisao(la):
Pravo dobro izgledaju ove patosnice, gdje vam dodje to Plavo oko??? Jel to ovo sto je Lexilium spomenuo?

"Na Ilidži prije Proming pumpe,preko puta autoservisa..."

Nije to to! Plavo oko imas na dobrinji,lukavicka cesta i prema zeljnom stadionu na grbavici! ;)
 
Član
danas i ja uradio patosnice ovo kod proming pumpe extra ispalo izabrao crni dezen ispod guma a sa gornje strane platno lik uzeo dimenzije nesto mjerio po autu ovo zadovoljstvo me izaslo sitnih 16KM biti ce i slike:D
 
Član
i ja cu cim imadnem vremena otici na ilidžu da i ja uradim te patosnice, 16KM pa to je đaba:icon_smile:
 
Član
Kad pomislim da sam svoje platio 40km:icon_mad: u OBI-ju,a jedino sto valja su im mjere i znak,meterijal jadan.
Ove su;)
 
Član
hoce li ko objasniti gdje dodje ovo (nisam iz Sa) ili ako neko ima u blizini da ga nazovem kad budem na ilidji negdje pa da me odvede :) ?
 
Član
funky je napisao(la):
hoce li ko objasniti gdje dodje ovo (nisam iz Sa) ili ako neko ima u blizini da ga nazovem kad budem na ilidji negdje pa da me odvede :) ?

a nemres fulit jbga, kad ulazis na auto put ide lijevo nemoj ici na auto put, samo pici pravo s lijeve strane kad prodes OBI imas proming pumpu, prodji pumpu i skretanje odma posle pumpe lijevo udji i idi pravo, ZOND TEPIH CENTAR se zove...
ako dolazis iz grada dodje ti s desne strane prije pumpe....
 
Član
Ja sam sebi radio prije par godina i jos se drze bez ikakvih problema,
i nisu se nimalo ostetile. Opsivene plavim koncem.
Cijena je bila oko 15KM
Topla preporuka za ZOND
 
Top