patosnice???

patosnice???

gox

Član
pozz dali neko zna gdje u sarajevu mogu uraditi platnene patosnice za auto po uzoru na moje orginalne po mjeri...
 
Lexillium je napisao(la):
Na Ilidži prije Proming pumpe,preko puta autoservisa...16 maraka kostaju ,extra kvalitet!


Jel ovo rade po mjeri ili su univerzalne ??
Ja cu da odem krajem aprila do ovih iz M-GRATEX da vidim kakve oni prave, posto i ja trazim, pa javim kakve su !!
 
Član
Imas i univerzalne a i rade po mjeri...ja sam za svoja auta radio po mjeri,odnosno patosnicu pravio tako da mi ide i skroz ispod sjedišta do graničnika
 
Član
i ja isto moram uraditi ovce platnene patosnice postale su mi odvratne ove gumene koje trenutno imam u autu a reci mi jel naprave one plasticne kopce ili kako se to vec zove da potosnica ne hoda pod nogama:icon_biggrin:
 
Član
duurma je napisao(la):
i ja isto moram uraditi ovce platnene patosnice postale su mi odvratne ove gumene koje trenutno imam u autu a reci mi jel naprave one plasticne kopce ili kako se to vec zove da potosnica ne hoda pod nogama:icon_biggrin:

Da mi nije mrsko sad bih izlazio ispred kuce da vam slikam kako su meni odradili patosnice:icon_smile:
Znaci radio po mjeri,opšiju,rupe opšiju isto za koje ti pitaš...16 KM...Boju i dezen ti biraš.Mislim za 16 KM su VRH !
 

gox

Član
Lexillium je napisao(la):
Na Ilidži prije Proming pumpe,preko puta autoservisa...16 maraka kostaju ,extra kvalitet!

imas li slucajno njihov broj telefona da ih nazovem posto men icrvene trebaju pa da ne idem beze ako nemaju ;);)
 
Top