Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

joj jesi ih uglancao ima bube da guzove izderu na njima :D
 
Legend
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

eto ga lepi , nije mudrolija, samo truda malo i eto super je ispalo , ako dje zapne zovi opet ;)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

odlicno ispalo :cool:, gdje da nadjem ovu kredu i sta da trazim kad udjem tu gdje se prodaje:icon_question:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

_vwfan_ je napisao(la):
odlicno ispalo :cool:, gdje da nadjem ovu kredu i sta da trazim kad udjem tu gdje se prodaje:icon_question:

to drug pitaj enesaa :) on je ima... ja koristim jedan komplet za chromiranje/poliranje..
I hvala svima,trudim se ipak da budee ne samo dobar nego odlican...;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__1 april_Weitec Gewinde postavite

Gewinde su legle na passat,prije dan-dva..Ja pre pre zadovoljan weitec modelom...Cak su mi nekako mekse od KW, jer bas i nije tvrdo za limuzinu,tako dobro... Evo slika kad se postavljalo..A auto slikam sutra..Kad lijepo sredim i ocistim ga dobro :) Nezelim prljavo da postavljam :)
Mada nije puno isao dolje od oni 3.5cm...Prednje sam stavio do gume..A zadnje malo vislje,sto cu da vratim nazad..Da budu kao i prednji kraj spustan lijepo...
Uglavnom sve 5..



dovidenja za crvene opruge!!:D



 
Legend
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__1 april_Weitec Gewinde postavite

lepi sad si fensi šmensi po krivinama , kupaj sve :cool:
samo tako fino dalje
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__1 april_Weitec Gewinde postavite

ajde slikaj auto,da vidimo kako lezi;););)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__1 april_Weitec Gewinde postavite

inache po meni najlijepsi passat, josh je i fino dorađen ...
interesuje me, jeli ti onaj dvd din1 ili din2 ?? i imas li ikakvog "osiguranja"na nejmu, npr. da se kakva plocica vadi??? posto i ja kontam staviti ali me hastra radi obijanja auta ?
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__1 april_Weitec Gewinde postavite

ovo u mene je din1..;)
A ja izvadim cjeli displej..
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__1 april_Weitec Gewinde postavite

hajde drug kace slike od garonje da vidimo kako je pao u pod :icon_question::icon_smile:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__1 april_Weitec Gewinde postavite

bice bice..polakooo :) dok mi cura donese moj digitalac.. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top