Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

kad ce to lepi ? :icon_biggrin: ajde da krajem marta aBd skupa veselimo hehe
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

black_devil je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
gdje t ije poklopac za prskalicu fara.....:lol::lol:

cekam to da mi dode..neko mi skino;)

hehe...meni neko jednu hapio....a druga pukla od leda....zaledilo..i ja da obrisem ona da izadje i puce...i ja sam naruci....ona sto je neko hapiso je dosla jer sam narucio prije ovu i sad cekam....:icon_mad:..lijep passat...
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

vidi,vidi...jesu vala lijepe ove radkape,majko mila...nema nista ljepse nego celicne felge i radkape...
samo naprijed druze,imam negdje plave LED-diode za one prskalice za prednju sajbu...one bi ti izvukle pasata u sirinu..hahahahahaha
salim se...passat ce sa gevindama da nauci mrave da se saginju instinktivno kad te vide....passat je ko bombona...sretno u nastavku do 15-tog aprila abd....hehe
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

abdulmalik je napisao(la):
drug ja bi ti ipak preporucio da gewinde ne stavljas,zbog sljedecih razloga:
1. auto ce biti previse nisko,jer jednostavno neces moci odoljeti navojima.uvjek ce biti haj jos malo,pa jos malo..
2. auto ce biti previse stabilno,i zbog toga ces ga vise goniti po krivinama,znaci trpe lezajevi,kugle,krajnice itd...
3. voznja ce biti previse tvrda,shodno tome tvoji starci ce izgubiti volju da se vozaju passanerom...
4. kola ce izgledati premocno na gewindama,sto znaci da se povecava mogucnost da ti ljubomorni ljudi naprave kakvu stetu (da ti fleksaricom uniste navoje ne daj Boze).

zakljucak:unatoc svim negativnostima montiraj sto prije :cool:

1. Auto nikad nije previse nisko dok ne pocne cesati plastikom motora zemlju

2. Ti bi j*ao a da ti neudje ( kako kaze grug TRizex)

3.Nece, auto je puno tvrdje i gluplje se ponasa samo na oprugama, gewinde imaju povratnu akciju, odnosno reakciju i dost adobro upijaju rupe, pogotovo weitec...

4, Izvini, oprosti ali ne pricaj bedastoce...kad spusti auto ne mozes prst gurnut izmedju blatobrana i gume, a kamoli flexu ili nedaj boze nesto sa ostricom...a i kako ce doprijeti od tocka

5 Molim suzdrzite se od suvisnih komentara ukoliko n eznate sto pricate...gewinda nikad nikom stetu nije nacinila, osim ako vlasnik nije totalni idiot pa ne zna granicu auta, pa ga tjera van tolerancije fizike i prokliza i opali u drvo/brdo/banderu/bakicu na pjesackom ili trotoaru...;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

tibor987 je napisao(la):
abdulmalik je napisao(la):
drug ja bi ti ipak preporucio da gewinde ne stavljas,zbog sljedecih razloga:
1. auto ce biti previse nisko,jer jednostavno neces moci odoljeti navojima.uvjek ce biti haj jos malo,pa jos malo..
2. auto ce biti previse stabilno,i zbog toga ces ga vise goniti po krivinama,znaci trpe lezajevi,kugle,krajnice itd...
3. voznja ce biti previse tvrda,shodno tome tvoji starci ce izgubiti volju da se vozaju passanerom...
4. kola ce izgledati premocno na gewindama,sto znaci da se povecava mogucnost da ti ljubomorni ljudi naprave kakvu stetu (da ti fleksaricom uniste navoje ne daj Boze).

zakljucak:unatoc svim negativnostima montiraj sto prije :cool:

1. Auto nikad nije previse nisko dok ne pocne cesati plastikom motora zemlju

2. Ti bi j*ao a da ti neudje ( kako kaze grug TRizex)

3.Nece, auto je puno tvrdje i gluplje se ponasa samo na oprugama, gewinde imaju povratnu akciju, odnosno reakciju i dost adobro upijaju rupe, pogotovo weitec...

4, Izvini, oprosti ali ne pricaj bedastoce...kad spusti auto ne mozes prst gurnut izmedju blatobrana i gume, a kamoli flexu ili nedaj boze nesto sa ostricom...a i kako ce doprijeti od tocka

5 Molim suzdrzite se od suvisnih komentara ukoliko n eznate sto pricate...gewinda nikad nikom stetu nije nacinila, osim ako vlasnik nije totalni idiot pa ne zna granicu auta, pa ga tjera van tolerancije fizike i prokliza i opali u drvo/brdo/banderu/bakicu na pjesackom ili trotoaru...;)

vidi ovog, on to ozbiljno shvatio :cool:
hahaha druze hvala ti posteno si me nasmijao :lol:
znas kako je,nisam nikad imao gewinde pa neznam kako stvari hodaju,hvala za pojasnjenje ;)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

a vala st aj aznam, ima nas u danasnje vrijeme svakakvih :icon_confused:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

ovih čeških mostaraca.......ccccccc
:)
offtopicarite cojku temu,kupite sebi gewinde pa onda raspravljajte..... :D
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Pocelo poliranje felgi!

Evo danas sam poceo svoje flege malo da sredivam,malo jedna proba bila a vec od sutra cu ih rastaviti..Koristim jedan jako dobar set za poliranje.. I polako obruce srediti,stim sto ce srce biti na jednom lakiranju u neku mocnu boju:D i sarafi kad se vrate nazad bice,najprije u crnoj boji..
Samo znam da ce biti muke oko ovog,danas sam maloo poceo,al jako jako je tesko i dosta strpljena i zivaca treba..











Evo malo rezulttat kakav je mada se slabo vidi..padala vec noc,tako da....

 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Pocelo poliranje felgi!

druze skinu gume rastavi ovo kako treba nadji neki stol stari fino to sve prešlajfaj da se skine masnoća onda udri sa kredama ili pastama sorry gledam te isto koda se patiš tako na zemlji nema od toga nista sretno dalje
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Pocelo poliranje felgi!

dadao_style je napisao(la):
druze skinu gume rastavi ovo kako treba nadji neki stol stari fino to sve prešlajfaj da se skine masnoća onda udri sa kredama ili pastama sorry gledam te isto koda se patiš tako na zemlji nema od toga nista sretno dalje

znam znam,al ovo sam ja onako samo da isprobam krede ove sto sam dobioo.. a napisao sam u gornjem postu,kako ce sve ici;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top