Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Pocelo poliranje felgi!

fino ide lepi ;) sreca pa nema na rubu laka,vidio bi sex :cool:
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladu_WEITEC GEWINDE

black_devil je napisao(la):
koliko si cekao da dode? koliko si platio? jel iz servisa?

joj tek sad vidjoh pitanje.....cekao da dodje pa nekih 4 dana...kupljeno u ovlastenom servisu oni sve prefarbali...kod mene kad si skidali mangupi otkinuli i plastiku sa prskalica pa sam moro sve naruciti i prskalice i poklopce i izaslo me 130 kmica....sama jedna plastika je oko 13 maraka ja mislim....
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Pocelo poliranje felgi!

Da,da ide lepi finooo!!

A narucio sam plastike sutr ami dolaze..Platio sam 103kune.. Kod novosela-karlovac...
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Pocelo poliranje felgi!

čudi me da već nisam komentarisao tvoju vozilicu,
pasat je pravo fin, sa dosta ukusa urađen :cool:
a i felge će biti bolje kad se ispoliraju :cool:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

Evo pocelo se dalje,sve manje vremena ima za nji..Al evo pri kraju samm..Polako a sigurnoo...
Znaci onako kako sam planirao prvi put nije islo...
Pa sam uradio sljedece...
Skino sam gume i krenuo u "profi" poliranje:D

Lijepo sam krenuo vodobrusnim 400,600,800,1000,1500,2000, i nakon toga svega pranje felgi pod velikim pritiskom vode..Pa sam ih osusio,prebrisao lijepo..Pa onda uzeo nitro i dobro ocistio sve.. i onda sam krenuo kredom grubom...
Znaci ove slike sto su postavite, na njima felge nisu jos gotove, treba preci jos finom kredom i onda planiram sonax pastom za chrom,aluminijum..
Zeznuto je pravo..Otisle su mi jagodice... :icon_sad:

Evo slika :)







Evo malo razlike,nakon poliranja..



Znacii evo ih jos malo pa gotove... Trebam jos kako sam rekao preci sa finom kredom i sonax pastom..


 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

ide to poliranje tebi dobro je ispalo :cool:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

;) dobar rezultat kad idu na Pashu ?
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

Na pasu idu kad se sve zavrsi..Jos nesto planiram :) mozda cak srce bude u mat crnoj :123:
Polako sve..Ja cu too sve odjednom staviti,gewinde,blow off,felge,stopove..lakiranje... ima posla jos punoo... ;)

Evo jedna slika,malo reklame :icon_smile:

 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

joj care pravo su felgice ispale!!!
Kupas fele ko malu bebu, svaka ti cast na vakim dobrim radu!!! ;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

Sene336 je napisao(la):
joj care pravo su felgice ispale!!!
Kupas fele ko malu bebu, svaka ti cast na vakim dobrim radu!!! ;)

Hvala ;)
A felgice jos nisu gotove, samo sam ih presao grubom kredom, sad tek ide fina kreda, pa tek onda pasta kao slag na tortu.. Onda ce da blista:cool:
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

PURE SEX,samo me interesuje koliko si platio ovu sonaxu pastu zavrsnu,i mozes li postaviti sliku iste da znam je pronaci ;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Nastavlja se dalje sa poliranjem felgi :) 17.03

Chuza je napisao(la):
PURE SEX,samo me interesuje koliko si platio ovu sonaxu pastu zavrsnu,i mozes li postaviti sliku iste da znam je pronaci ;)

Ima drug samo jedna.. Dode u tubi sonax(crveni)
Evo ti slika..
http://www.frontfrank.de/shop/images/ChromundAluPaste75ml308000.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top