Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
E tako evo slike, folije su Llumar 45% nisu ni crne ni braon nego su nesto kao pimijesana siva,crna i malo plavkasta, extra su legle ja nemam rijeci taman onako kako sam ja i mislio i kaze ovaj sa tim folijama neces imat ni problema sa policijom ni nista a stvarno je covjek odradio izgleda kao da su fabricke.
Na slikama su malo tamnije nego sto su ustvarnosti ili je to mozda sto je kisovito vrijeme i oblacno, a i malo su prljave bice bolje slike kad se izvremeni. ;)

0683YL7.jpg


m07DLlT.jpg


lAnnwqc.jpg


oi81jSe.jpg


g19saXF.jpg


U3yQ3A0.jpg


oGVxjL4.jpg


gnnyoai.jpg


zwp24QQ.jpg


HtshoEF.jpg
starac sada je leglo sve malo je reci perverzija ziva trebo si ici opet samnom za brcko..
 
au folije su super, koliko te izaslo zatamnjivanje?
ovaj procenat mi se svidja, malo tamnije od fabrickog
230KM me izaslo al je covjek odradio stvarno malo rec :)
Poskido fino i tapacirunge sve i zavuko folije maximalno nema sanse da se provali da su radjene.
A sigurno bi se moglo dogovoriti i za 200KM da odradi ipak u menei ma dosta sajbi i jbg treba dosta folije.
Covjek ovaj vec preko 10 godina se bavi tim, a sto se tice procenta i meni je extra ima te od 45% one su kao nesto plavkasto sive i crne izmijesane, i imo je od 75% neke braon one mi se nisu svidjale i od 85% one su se crnule i one mi se isto nisu svidjale jer je previse.
Ove moje su 45% s vanske strane a 10% je iz unutrasnje providnost.
 
Član
Hvala druze, al uzivo je sasvim druga prica :)
ma znam, kod mene na oba auta isti procenat zatamnjenja, bas je mjera, ne treba tamnije. Po meni su folije bezveze kad ti poslije nemas fuknciju bocnih retrovizora, a ovo je taman. S ovim ti je sad auto jos ljepsi, na sivu boju ide samo tako, jos je passarati dugacak poprilicno pa jos bolje izgleda. na limuzini ne stoji ni u pola kao na karavanu
 
ma znam, kod mene na oba auta isti procenat zatamnjenja, bas je mjera, ne treba tamnije. Po meni su folije bezveze kad ti poslije nemas fuknciju bocnih retrovizora, a ovo je taman. S ovim ti je sad auto jos ljepsi, na sivu boju ide samo tako, jos je passarati dugacak poprilicno pa jos bolje izgleda. na limuzini ne stoji ni u pola kao na karavanu
Upravo tako, i kadj e previse tamno jbg kao da i nije sajba kao da je plastika izgleda :)
Opet zavisi sve od boje auta i modela.
 
Danas sam radio malo na felgama, malo ih polirao i stvarno je extra ispalo pa, slike kad se auto opere, trenutno je malo prljavo od kise a i nisam ga danas imao kad oprati. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top