Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trenutna visina passata je opet ovakva:
ww01jS0.jpg
 
Stvarno prelijep uzor kako treba auto da izgleda. Samo nas nastavi izvjestavati i sretno u radovima :)
Hvala brate :)
Naravno da hocu imam u planu sledece sedmice poliranje cijelog auta, u svari danas sam isao da zakazem termin za sledeci ponedjeljak, pa tak oda ce ga ispolirati i staviti vosak pa ce mo vidjet kako izgleda ;)
 
extra ispalo... kakav je ovaj sonax za poliranje? planirao sam i ja odraditi samo ako ga nadjem gdje
Ma extra je, nikad nisam vidio bolji produkt i da je stvarno toliko dobar, al moras gledat kad ga budes kupovo kupit samo za tu boju auta za koju trazis ovaj moj je samo za siva auta.
Imas u MOTOREXu ja sam kupio tu ovaj svoj. 29KM
 
Član
jel inace imaju sonax proizvoda?
treba mi neko sredstvo za odrzavanje koze, znas li ti koje da valja
 
jel inace imaju sonax proizvoda?
treba mi neko sredstvo za odrzavanje koze, znas li ti koje da valja
Imaju sve sto se tice SONAX-a
A sto se tice koze naj bolji je onaj Turtle wax leather cleaner & conditioner
Ja sam njega koristio za svoja sjedista i stvarno je extra proizvod, fino ocisti kozu a i fino se sjaji posle koza.
turtlewax-leather-cleaner-maca75931.jpg
 
Član
a izvini sto smaram a gdje njega ima kupiti?
icu brzo za Sarajevo pa bih to uzeo posto ovdje kod nas sta god pitas samo blijedo gledaju
 
a izvini sto smaram a gdje njega ima kupiti?
icu brzo za Sarajevo pa bih to uzeo posto ovdje kod nas sta god pitas samo blijedo gledaju
Ma ne smaras samo pitaj druze, e to tih nebi znao reci mozes pogledat u motorexu isto ali ja msm da cak ima i u OBI-u ako negdje imas u blizini OBI njemacki onaj.
Ja sam to donio iz svice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top