Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poz momci, evo da predstavim i ja svoje autance :)
Kupljen pre par dana uvoz iz Italije:
Presao: 165 000km
God proizvodnje: 2001
Motor: 1.8 Turbo 150ks
Full oprema: koza/alcantara, grijaci u sjedistima, dig klima, maglenke, full chrome paket itd, itd...
Evo par slikica:

Foto0513.jpg


Foto0514.jpg


Foto0517.jpg


Foto0518.jpg


Foto0519.jpg


Foto0520.jpg


Foto0521.jpg


Foto0522.jpg


Foto0525.jpg


Foto0526.jpg


Foto0527.jpg


Foto0529.jpg


Foto0531.jpg


Foto0532.jpg


Foto0533.jpg


Foto0534.jpg


Foto0536.jpg


Foto0537.jpg


Foto0538.jpg


Foto0540.jpg


Foto0541.jpg


Foto0542.jpg
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Odličan passarati, motorizacija na nivou :cool: Puno pređenih kilometara! :icon_smile:
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Dobar pasonja ;) još 1.8T :cool: nek' je sa srecom, da posluži! Ima li kakvih planova?
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

LuxusBenz je napisao(la):
Odličan passarati, motorizacija na nivou :cool: Puno pređenih kilometara! :icon_smile:

Hehe da da, hvala :)

Tinki je napisao(la):
:icon_eek: :icon_eek: predobar, imas planova ?

Pa imam ali tek dok dodje lepse vreme, kao prvo idu neke felnice recimo 19-ke, a posle ce mo da vidimo..
Hvala :)
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Solomaher je napisao(la):
Dobar pasonja ;) još 1.8T :cool: nek' je sa srecom, da posluži! Ima li kakvih planova?

Ma odlican ;)
Cim sam ga kupio radio veliki servis + mjenjao diskove i disk plocice + svjecice, bobine, turbo ganc nov stavio, stari bio poslab imao par pukotina, katalizator nosio na ciscenje jer auto nije vozeno 2 godine bilo garazirano sve zivo bilo zacepilo pa cak i katalizator zalijepio.
A od planova, razmisljam da na prolece stavim neke 19-ke felne a za dalje ce mo vidjeti. I hvala puno :)

Franki je napisao(la):

Hehe, hvala lepo ima tu dosta posla da bude ''vrh vrhova'' :)
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

ti si jedan od rijetkih kojima na ovakvim karavanima pise 1.8T pretezno je to TDI..meni je i ovako suuper ali kad vec hoces felgice onda moze 18 il 19..imas clana marex njegov je crven ali je na 19...:cool:
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

soffa je napisao(la):
ti si jedan od rijetkih kojima na ovakvim karavanima pise 1.8T pretezno je to TDI..meni je i ovako suuper ali kad vec hoces felgice onda moze 18 il 19..imas clana marex njegov je crven ali je na 19...:cool:

Hehe ma sve znam druze moj, rijetkost je kod nas naci da ljudi voze benzince, zbog potrosnje, al meni to nista ne znaci on ce trosit sve zavisno kako ga vozis i posle se nabere kako god gledas uvjek si skoro na istom.
A znam za MAREX-a dobar mu passat nemam rijeci, trenutno su na mom 17-ke ali ja mislim da bi mu extra legle 19-ke samo nisam se odlucio kakve da stavim pa ako neko moze da mi odradi u PS neka odradi i predlozi mi :)
LP
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

DObar passat fina oprema i fine OEM felgice, ovo su po meni najljepse sto su izbacene za passata 3bg u serijskoj proizvodnji, a ocuvan je pravoo, sretno i puno predjenih kilometara druze!
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

odlican auto, vidi se da je stvarno jako dobro ocuvan. prava jedna krstarica, motor odlican, neka je sa srecom, da se navozas pa promijes za jos boljeg:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top