Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
todorovic je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Vrh masina drug, sve pohvale na izboru motora;)

Hvala druze :)
Kako tebe slusa tvoja masina? ;)

Savrseno kako bi se reklo, neces imati sigurno problema sa ovim motorom, navozaces se :icon_smile:

Ma hvala bogu dobro me slusa za sad, al jesam odradio sve moguce servise i sve sto je potrebno da me posle nebi zezao.
Koje ulje ti sipas?
Meni pise da sipam Castrol 5w30 a kad sam zvao servis ovaj moj kazu mi da bi bilo naj bolje da naspem 0w30.
:icon_smile:

Koliko je presao? Ako je preko 200k nemas potrebe za 0w30, po preporuci Castrola ide:

-EDGE 5W-30
-Magnatec 10W-40 A3/B4

Sipao sam prije Liqui moly 5w40 i ono mi se super pokazalo, posle sam presao na 10w40 magnatec jer nisam mogao da nadjem liqui, i ono je super, uzima mi nekih 0.5 do 1l na 10000km.

Presao je trenutno oko 167000 km
 
Danas se malo pralo,cistilo i usisavalo auto pa sam malo ocistio i motorni prostor ;)

Foto0598.jpg


Foto0600.jpg
 
Član
sve je ok samo te sijalice od zmigavaca stavi u hrom sijalice:icon_smile:
kada kreces sa lakiranjem branika?????:icon_smile:
pozzzz
 
r-tdi72 je napisao(la):
sve je ok samo te sijalice od zmigavaca stavi u hrom sijalice:icon_smile:
kada kreces sa lakiranjem branika?????:icon_smile:
pozzzz

Kako mislis hrom?

Joj ne smijem se usudit lakirat vidjao sam svasta, i lako se ostete pogotovo prednji strada najvise pa posle ruzno vidjeti, lako je sve dok je ljeto i fino vrijeme, zeznuto je kad dodje zima pa kamencici pa snijeg pa led. :)
 
Član
Ili ti plave kao kod mene...

Dok ih ne upalis bacaju na plavo, a u stvari prilikom rada svjetle narandzasto :icon_smile:

rrtqox.jpg
 
M A R E X je napisao(la):
Ili ti plave kao kod mene...

Dok ih ne upalis bacaju na plavo, a u stvari prilikom rada svjetle narandzasto :icon_smile:

rrtqox.jpg

Nisam vidjao jos takve nikako xD
Kad budem kupovao jel imaju neki specijalni naziv ili?
 
Član
Jbg. ja sam davno uzimao bile su blizu 20KM nesto ispod, ne sjecam se ima 3 god. kako sam ih uzeo...

Vrlo je moguce da su sad jeftinije a opet ima i razlicitih proizvodjaca, pa i do toga varira cijena ;)
 
M A R E X je napisao(la):
Jbg. ja sam davno uzimao bile su blizu 20KM nesto ispod, ne sjecam se ima 3 god. kako sam ih uzeo...

Vrlo je moguce da su sad jeftinije a opet ima i razlicitih proizvodjaca, pa i do toga varira cijena ;)

Oke super, nisam iskreno ni znao da postoje ovakve sijalice.
Hvala ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top