Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao prvo passat je bio na testiranju jer je dodano jos 30ks i postavit cu ti jos slika , drugo nije slika sa interneta ako je nadjes ja cu je pojest ;) , mozda tebi auto sluzi samo za stajla al ja hocu bogme i na trke da idem aBd dobit ce jos par konja i nitro cim budem imo jos para ;) i da ovo je meni i mome ocu 5 passat kojeg vozamo oda najstarijeg pa do ovoga , a za koji dan aBd mozda dodje passat 2008 godina highline . Nemam razloga da petljam -.- , postavio sam ti pitanje takvo radi toga jer me bas interesuje koliko moze ici :D , a ti odma ko baba torokusa napadas . Imas lijepog passata i svidja mi se i ako ne volim karavane , ali kazu da karavan ide bolje za tuniranje :) i svaka cast samo naprijed.


hadzo moj bez uvrede i sam znas da ti sa tim nemas sta na trkama trazit, sa tim motorom moze se ganjat ako ga prebacis u golfa keca u pasatu on nema sta na pisti trazit, ako se mislis ganjat sa nekim po ulicama bolje nemoj samo ces nedje zalijepit il ces nekog zalijepit pa jos veci belaj.....
 
Evo par slika od sinoc sto je slikao kolega @focak89 ,malo smo se druzili nas par sa foruma i tak bilo je extra.

5Qd3WsI.jpg


4Q3DegB.jpg


bFodyCk.jpg


EosBtRP.jpg


rNHUHcH.jpg


s8912sx.jpg


fFx1DiB.jpg


SKSK1rq.jpg
 
BHT Ovisnik
Cek ja te na kraju ne upitah, jel ovo onaj originalni ispuh sa W8 sto sam ti slao? Ako je kako se ponasa sto se tice snage ?
 
Cek ja te na kraju ne upitah, jel ovo onaj originalni ispuh sa W8 sto sam ti slao? Ako je kako se ponasa sto se tice snage ?
Nije nije, jer nemoze se ugradit na ovaj model jedino ako je 4 motion moze.
Sto se tice izduva, ima remus protocni zadnji lonac i rore su sa BMW M5 E60 i nema katalizatora.
Sto se snage tice sigruno je se nesta malo dobilo jer puno mi je agrisivniji u startovima pogotovo, osjeti se bas.
E sad koliko je snage u pitanju to ti nebih znao reci bez valjaka :)
 
Član
Definitivno sad najljepsi i najbolji passat ne samo an forumu nego na ovim nasim prostorima, auspusi su ga samo tako otvorili, o zvuku da ne pricam . . .
 
E tako malo smo odradili paju na trkacki stil ;)
Salim se, stavio sam Vacum satic, i mjerac Voltaze, ali sam odradio tako da sam izvadio pepeljaru preradio ju da pasu ova 2 satica (i onako se pepeljara ne koristi u mom autu), tako da mi je sve jedno, a usput su stala ta 2 satica u nju i uvjek se moze zatvoriti da se ne vide po meni je extra ispalo, nije pretjerano cisto onako neka ima :)

zR6m78d.jpg


I evo ovako to izgleda kad se zatvori poklopac od pepeljare, znaci kao da nista i nema :)

tDrLEwT.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top