Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tako i mislim nemoj ni slucajno plavoo crveno to je sranje i ja sebi kontam u dvicu stavit al po 3 ledice jer to je dovoljno za noge vise ako stavis svijetli isto svemirski brod :)
 
tako i mislim nemoj ni slucajno plavoo crveno to je sranje i ja sebi kontam u dvicu stavit al po 3 ledice jer to je dovoljno za noge vise ako stavis svijetli isto svemirski brod :)
hehe da da isto razmisljamo, vidjecu opet, al to dole osvjetljenje bi spoio samo da mi radi kad otkljucam auto i kad otvorim vrata da se i ono upali a kad stavim kljuc da se ugasi znaci spoio bih sa ovim osvjetljenjem sto je vec na vratima, sto svijetli u pod.
 
Član
hahaha mislis?
E i ono oko potrosnje, nabije kad radi u leru auto duze komp mu podize potrosnju sam.
Tak da znas a inace oko 9l mi je potrosnja 9,10 tak a kad bas ocu da ustedim mogu ga spustit na 8l
ma zezao sam ja tebe malo, znam ja dobro na vlastitoj kozi kako trosi 1.8T, samo sam te malo zezao. Samo nastavi ovako i daleko ces dogurat, vec sad si napravio ogroman posao
 
Član
to je to druze da bilo bi sex kad spojis kad ga otkljucas da se upali
i kad vrata otvoris to ti hocu rec uradi to sitnica je to :) malo oko struje to je to :)
 
ma zezao sam ja tebe malo, znam ja dobro na vlastitoj kozi kako trosi 1.8T, samo sam te malo zezao. Samo nastavi ovako i daleko ces dogurat, vec sad si napravio ogroman posao
I to sto kazes znas da smo nekad davno vrsili raspravu oko tih 1.8T motora imao si i ti audija ako se ne varam.
Hvala prijatelju trudim se da sve bude kako treba :)
 
Mocno drugsvaka cast ja sam se uvijek pitao sto ta mjesta oko luftera nisu osvijetljena ja mislim da kod mene cak ne radi to...nisam.siguran....moram sad izac pa vidjet....svaka cast na trudu jarane samo tako nastavi...
 
Član
ma jok druze spoji struju odozgo sa tog svijetla sto vec imas i to je to al bilo bi to extra gledo sam vec u fokusu kako izgleda i u golfu 4 kad otkljuca pale se takodjer i u peugeota 206 pravo dobro :)
 
Mocno drugsvaka cast ja sam se uvijek pitao sto ta mjesta oko luftera nisu osvijetljena ja mislim da kod mene cak ne radi to...nisam.siguran....moram sad izac pa vidjet....svaka cast na trudu jarane samo tako nastavi...
Ovako druze ja msm da do 2004 godine ovi passati i nisu imali to osvjetljenje, samo Highline modeli nebitno koje godine od 2001 do 2005 su imali svi to, a cuo sam da su i oni sto nisu highline od 2004 do 2005 tj zadnje 2 serije imali to.
A nije problem i da to sebi nadogradis, ja sam iskljucio originalne sijalice jer su i nejacke a i 2 su mi bile crkle i stavio sam crvene LED-ice, jednu gore i jednu dole na svakom lufteru i eto vidis kako izgleda.
Nije prejako kao na slikama a i po danu se primjeti bas je nekako drugaciji ambient u autu i stvarno je fino vidjet kad tako svijetli.
I ako nebude imao tvoj samo izvadi luftere i stavi LED diode i cao, struju nadji od negdje i fino razvedes od luftera do luftera i cao vidjeces koliko ce ti promjenit ambient u autu kad sjednes. :)
 
ma jok druze spoji struju odozgo sa tog svijetla sto vec imas i to je to al bilo bi to extra gledo sam vec u fokusu kako izgleda i u golfu 4 kad otkljuca pale se takodjer i u peugeota 206 pravo dobro :)
Pa da druze to je to, a i u mene se i pali to unutar sosvjetljenje kad ga otkljucam automatski znas i kad stavim kljuc u bravu unutar ono se ugasi, tako da bi samo trebo tu struju uzet odozgo i to je to kad ga otkljucam sve ce se popalit.
 
da da znam sve to kako ide hehe samo nabaci hahah :)
vidjecu ako naletim nan eku dobru LED traku, ovd kod nas seronje nece prodaju traku na 1m nego moras kupit komplet onaj kolut plasticni na kojem ima ja msm od 3 do 5m koji nije bas jeftin, cijena pise po metru oko 8KM ali oni prodaju samo u kompletu pa gdje tu logika haha.
A meni ne treba puno mozda samo 30cm za sve.
 
Upravu si drug...ne radi...odnosno nema...cime si pricvrstio led u lufter ajd malo opisi da znamo i mi ostali koji bi to uradili heh...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top