Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drug vjerovao ili ne meni se danas javlja lik na moj oglas, i na mojim slikama meni fali jedan cep, i nudi mi on cepove da uzmem, originalni audijevi. Provjeri raspon svojih cepova pa da vidimo jel isto,ja nisam probao ali mi je receno da na 19 mogu cepovi sa 18, u neku ruku je moguce, jer je isti raspon sarafa, centralna rupa i sve, samo je obim felge veci na 19. Ako ti bude pasalo eto uzmi od njega, poslat cu ti link profila
 
Drug vjerovao ili ne meni se danas javlja lik na moj oglas, i na mojim slikama meni fali jedan cep, i nudi mi on cepove da uzmem, originalni audijevi. Provjeri raspon svojih cepova pa da vidimo jel isto,ja nisam probao ali mi je receno da na 19 mogu cepovi sa 18, u neku ruku je moguce, jer je isti raspon sarafa, centralna rupa i sve, samo je obim felge veci na 19. Ako ti bude pasalo eto uzmi od njega, poslat cu ti link profila
Hehe pasu cepovi i od 16-ki ako imaju samo je felga veca ali cepovi su u svih modela isti.
Ako moze daj link pa da vidimo.
 
Evo ga, konacno su podeseni i zadnji tockovi da ne kace nigdje, skraceni distanceri za 0,5mm i sada je odlicno, guma ulazi pod rub kakoi sam i planirao i ako je felga vani oko 0,7mm
Taman kako sam i htjeo...
NO FAT CHICKS WILL RUB ;)

DSC_0182.jpg
 
Član
Nick korisnika s pika je lebron4, ima audi a8 u oglasima. Ja sam ga pitao koja je cijena za cepove medjutim jos mi se nije javio
 
Član
Na mobu sam pa ti nisam poslao link, ne razumijem kako ga u pretrazivacu ne mozes naci po nicku. Poslat cu ti ja onda link;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top