Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg variant

Danas sam opet,mijenjao sijalice,a ovaj put to su bile one iznad zadnjih vrata...

Bijele led diode.







Jesenje carolije :)









@almyr zasto neuzmes xenone od edo_16v nemoraju biti original...
 
Član
RE: Passat 3bg variant

heheh uspijela moja metoda, vjeruj mi drug da sam sve pokusavao ali nije moglo vec ovako.... vidim promijenio si i odmah lijepse izgleda, pogotovo kad imas xenon. sretno u radovima
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Metoda je zakon :D
Ma promjenio sam odma sve sto se dalo promijeniti a tice se ovih malih sijalica za osvijetljenje :icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

nema mi nista draze nego vidjeti lijepog karavana :cool:
eh jos da je para pa onu hidrauliku da ga zaljepi za pod kad hoces xD posto ti vjerovatno ne ide u prilog da ga spustis cim nisi do sad... uglavnom :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Hvala druze,a sto se tice te hidraulike,o tome pojma nemam ni kako funkcionise ni kolika je cijena,ali bilo bi fino vidjeti ga sa tim:D
A sto se tice spustanja,naravno da je u planu abd na proljece,stim ako ne izleti neka nova masina........
a do nekog drugog,ovo se sredjuje :icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Fiste je napisao(la):
Lijep passat, vidjam ga cesto po gradu:lol::lol:...........

Aj nemoj to pricati,da ga vidjas jos svaki dan sa prozora :lol::lol::lol:
Fiste inace prvi komsija,drug,i pomocnik u radovima :cool:;)



Idemo dalje.....

Posto zima ide radovi na exterijeru nisu preporucljivi :D odlucio sam da malo nabudzim muziku.....

Ijako nisam ljubitelj niti hvalitetne niti glasne muzike odlucio sam da kupim neko pojacalo i wufer da ima,nek stoji u gepeku za svaki slucaj,jer kakav bi ja to cuner bio bez wufera :lol:

Od jednog prijatelja sam kupio ovo:

Pojacalo,nesto sam gledao po int. valjda je to neka americka marka a cijena novog je valjda 280 dolara(izvor internet) inace znam samo da je 1000w i da radi



Wofer blaupunkt (opet internet)realna snaga 300w cijena novog 89 eura....





Uz to sam dobio ovaj kabal sto je na pojacalu koje se povezuje do CD/playera



Bijeli kabal od pojacala do akumulatora za (+)
Treba da mi jos negdje nadje plave kablove koji se kace na ove crvene i idu do PLAYERA(na izlaz za pojacalo)
A treba da kupim jos Istu duzinu(kao bijeli) kabla za (-) koji takodje ide od akumulatora do pojacala i kabal od pojacala(izlaza) do wofera.....

Placeno je 150 km
Sta mislite,jeli cjena realna,puno,malo,hvalitet,snaga,odnos jednog sa drugim.........sve sto znate volio bi da napisete i bio bi zahvalan....
 
Član
RE: Passat 3bg LOMA ZIKEMU

Malo da dignem temu......
Muziku jos nisam spojio jer su mi falili jos neki kablovi to jeste onaj sto ide od playera do pojacala.......
Danasa sam ga kupio

E sad danas sam gledao da isprobam pojacalo to jeste cisto da vidim da li radi,i spoio sam samo plus i minus i nije bilo nikakve reakcije,pa kontam da nije pokvareno,ali onaj kabal sto ide od playera do pojacala ima i trecu zicu koja salje signal pojacalu kad se upali player da se i on pali pa sad da nije do toga jer to u opste nisam spajao nego cisto plus i minus ali nije bilo nikakve rakcije......zna li iko ista o tome????

I evo malo danasnjih slika:











Evo malo da vidite kako bi to trebalo izgledat
i,samo da rijesim ovo sa pojacalom da znam jeli do tog kabla ili je pokvareno

Hvala unaprijed na pomoci !!! :icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg LOMA ZIKEMU

moras spojiti i taj kabal,to ti je remote sa playera i moras ukljuciti RCA kablove za signal
ne znam ni ja o tome puno..al znam da to ide tako :D


sad ce ovi experti pa ce oni pomoci ;)
 
Član
RE: Passat 3bg-mali problem sa muzikom...Pomoc?

Jesam ja rekao da je do treceg kabla sto ide od cd-player-a do pojacala.................;)
Kad se spaja,, da vidimo kako tuce taj woofer...................:cool:
Zaj*aces i postara kad spojis to..................:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Passat 3bg-mali problem sa muzikom...Pomoc?

sta bi sa muzike..jesi prikljucio remote kabal :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

M A R E X je napisao(la):
Hvala druze,a sto se tice te hidraulike,o tome pojma nemam ni kako funkcionise ni kolika je cijena,ali bilo bi fino vidjeti ga sa tim:D
A sto se tice spustanja,naravno da je u planu abd na proljece,stim ako ne izleti neka nova masina........
a do nekog drugog,ovo se sredjuje :icon_smile:

Kao npr. GTI tebra...
 
Top