Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg variant

Ne na passatu je 5x112 na golfu je 5x100 a na ovoj mecki je kao kod mene 5x112 :icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

felge lete , ne da su prejake , i stojale bi samo tako na pasatu :cool:..uzmi ti njih , pa ostavi sljedeću sezonu..
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Posto sam napisao da do proljeca nece biti nista konkretno osim nekih sitnih detalja,pa evo danas se malo radilo na detaljima....

Potreban alat za ovaj poduhvat :D



Nakon duge "borbe" :D skidanja unutrasnje plastike uspio sam da skunem motoric i brisac i da sve to vratim kako je bilo,i sve sto mi je ostalo je ova rupa ;)



I nesto viska dijelova :hahaha:



Ukupan dojam ;)





Ali imam problem,nemam cepa da zatvorim rupu pa sam to ucinio sa nekom naljepnicom,pa me zanima gdje bi se mogao kupiti i gdje ima takvih cepova??
I nesto me tisti,sta mislite da ofarbam zadni znak u crnu ili???
:mah:
 
RE: Passat 3bg variant

Dobar ti ovaj visak djelova, ajd mi posalji gratis :lol::lol::lol:
Sto se znaka tice ja bih ga ostavio takvog, nesto mi crni ne bi cucao :icon_rolleyes:
Najbolje ti je kupi gdje na pijaci kakav beze za petaka pa probaj njega ofarbati i staviti, da vidis kako izgleda, ako ne bude valjalo vratis stari ;)
 
Legend
RE: Passat 3bg variant

sretno sa ovim felgama drug, cucale bi mu mangupski bas..
ako ikako mognes, uganjaj to ;)
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Nije neki upad al eto....

Evo komada plastike kojeg je prijasnji vlasnik polomio na moje oci(na dan prodaje,dok mi je pokazivao "sta cemu sluzi")i danas sam nasao tu plastiku za koju u sustini nisam ni znao cemu sluzi....
evo da vidite o cemu se radi



Mjesto zlocina



Na mjestu



Kupio sam je na otpadu a bila je crna od prljavstine pa sam je morao dobro izribati i oprati.Placena je citavih 18 km (bolje da je zaokruzio na 20)

A evo funkcije ovog pomagala ;)

Kad je podignuto svjetlost iz auta smeta vozacu pogled u retrovizor


Kad je spusten zaklanja retrovizor od svjetlosti



Ovo sam skontao tek kad sam montirao :D
 
Top