Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Administrator
RE: Passat 3bg variant

eh dobro je da znam za sta sluzi ta stvarcica...dugo se vremena pitam koja joj je funkcija...
a sto se tice farbanja znaka i ja mislim da mu crni ne bi stojao, ali kao sto ti neko rece da kupis na pijaci drugi znak ofarbas u crno i vidis kako ce izgledati;)
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Sutra ako uspijem naci znak kupi cu pa ofarbati u crno da vidim kako ce ispasti...
Veceras sam uspio izvuci poziciju zahvaljujuci almir-u_20 i njegovoj metodi cupaj,trgaj :lol:

Evo je,napollju je,samo jos treba da uzmem sijalice :D

[attachment=25074]

Sa obicnom pozicijom

[attachment=25075]

Bez pozicije,dosta ljepse i xenoni su dosta izrazajni :icon_smile:

[attachment=25076]

Sutra cu vidjeti kako ce to izgledati sa bjelim led pozicijama...
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Danas se opet radilo na sitncama
Bijele pozicije(nepreporucujem nikome),boljih nema :ljut:



Kako to izgleda



Smorio sam se dok sam nasao cep(za rupu od brisaca)...



Stavljen i zaljepljen silikonom....



Promjenio sam unutrasnje osvjetljenje sa bijelim diodama(mada bacaju malo na plavo i na slici izgledaju nejednako)



To je to...

 
Član
RE: Passat 3bg variant

DasAuto je napisao(la):
jeli ovo Highline oprema, ne izgleda standardna!! Inace veoma fino auto!!

E moj druze kad bi poceo nabrajati sta Highline ima,a sta moj nema,zaplakao bi odmah :icon_cry:

Al dobro uglavnom nije osnovna oprema :D
 
Član
RE: Passat 3bg variant

uglavnom je auto extra.. Samo poliraj to, crvena boja lako izblijedi na suncu nazalost.
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Ja sam zadovoljan,samo redovno servisiranje i miran...
A sto se tice poliranja,od kako sam ga kupio nije poliran,ali to ce ici u kompletu kad se ofarbaju lajsne na proljece :icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

extra ,svidjaju mi se radovi pogotovo ovo LED osvjetljenje super ispalo...samo nastavi....
mora valjat cim je crven :D :lol:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Jos da mi je kakava jaca oprema bilo bi jos bolje :D
Znas onu "sto crvenije auto to veci seljak" :D:lol::lol:
ma crvena je zakon :cool:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

M A R E X je napisao(la):
Jos da mi je kakava jaca oprema bilo bi jos bolje :D
Znas onu "sto crvenije auto to veci seljak" :D:lol::lol:
ma crvena je zakon :cool:
hahahhahaha dobra je ta ...:lol:
ma dobra ti je i ova oprema u nejmu, kakvih passata ima ,jedva i siceve od opreme ima...i nije neka velika razlika tvog od highline...joj ima na ebayu stvarcica kakvih pozelis za ove passate, samo da mi se docepat love...a i nekoga da to moze narucit..:icon_biggrin:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

M A R E X je napisao(la):
Ma za lovu bi inekako,al za ovo drugo je zaj. al bas...... :icon_sad:
a znam jbg...meni je vec jednom nekih sitnica za unutrasnjost ako si gledao slike....sa ebaya narucio emir(lov2xlr8),svaka mu cast momak mi je pomogo pravo...pa sam sad konto opet nesto uzimat.. al je zauzet sa faxom...pa necu da ga opterecujem...al vidicemo..majkemi ako nema godina ipo da ganjam xenon farove i navigaciju za passata ,naso sam 50passata a niko nece da proda sa auta...i ako hoce kaze ti moze daj 700Eura..xD:lol:
 
Top