Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Nasao nekog spreja u garazi pa da se ne baci... :lol: Cak ne izgleda lose.. :D



Jedan "home made" w8 ambijentno svjetlo:



I malo enterijera usput:

 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

ma lijep je on u svakom pogledu nego stosi zalijepio carbonom znak od audija..:icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Jbg. nemam vise nista od audija pa mi ni volan ne treba...:lol:

Ovako ej sad univerzalan.. :D
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

:icon_confused:
sad mi liče na štopke od taksista, samo sto su kod njih pocrnili jer im je crkla svaka sijalica :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

I meni se stopke ne svidjaju.Ovo isto kao da su zadimljene od auspuha ili kao sto rekose od crknutih sijalica pocrnile :icon_confused:
felge su dobro ispale ;)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

lose uslikato:icon_biggrin: mnogo bolje uživo još kad se ispoliraju i će da budu dobre...:cool:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Ono kao zimski setup:

- Celicne 15" sa ZIMSKIM 195/65/15 ( Nakon dve zime opet na autu )
- Podignut za 3-4cm :D

Slika:




- Usput nije mi vukao nesto, te smo ustanovili da je crkao ventil na turbini te je i to zamjenjeno. ( Cijena novog: 80KM )

Ovako izgleda:




Et' toliko za sad, auto je na godisnjem od kako su legle 15" dosta agilni, dosta udobni i prakticni a bogami i stedljivi... :D
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

sta ce ti taj cuning sprej od 5 km na takvom autu, mani se toga, ako ti se ne svidjaju ti stopovi, uzmi nove led-smoked stopke i et' :cool:
i skini taj karbon sa volana bgti, ili ostavi audijev ili nabavi znak od vw, to mi je isto kao i s ovim sprejem lose ;)
i ja sam presao sa 16 na 14ke celicne s zimskim gumama, i definitivno drugo auto , nevjerovatno koliko je udobno i kako lagano neravnine podnosi, i ljepse ubrzava...ali izlgedom drugo auto, nije to to bez velke felge , dzaba sto bubrege odbija ;)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Sprej je cisto radi malo promjene i igranja na proljece se vraca na staro...

Sto se volana tice, morao sam jer nemam vise nsita Audi na autu, kao nekad kad su bile i felge tako da sam u potrazi za nekim VW volanom novih modela.
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

pa nista ovaj prodaj i sebi uzmi od vw da li moze od golfa mk5...:icon_smile:
 
Top