passat 35i

passat 35i

Član
pa ovo je previse...meni se ono ne svidja..kod mene se spusta ravnomerno bad look,a kod tebe krece lepo i onda on jednom onolika kosina...
 
Član
bane17 je napisao(la):
pa ovo je previse...meni se ono ne svidja..kod mene se spusta ravnomerno bad look,a kod tebe krece lepo i onda on jednom onolika kosina...

ok nista brate sve je to stvar ukusa vidim radio bi zadnji branik ako hoces uadi ovako
-unjega su dubokii branici zato ga na onoj kosini odsjeci i samo ga jednostavno nastavi 5-10 cm nista vise al ravno nesto slicno ko na mom kadetu preljepo izgleda al to je stvar ukusa.pozz
 
Član
pozzz drustvo nije me bilo neko vreme....videceete da nije radjeno nista os exterijera,osim tablica,celu zimu sam posvetijo motoru,donjem postroju....pa se sad vracam na spoljasnost,RS branik koji sam imao ranije,je u pripremi za povratak na auto...
evo par fotki...
 
a neka si se sjetio i ovde nas obavijestit kako stvari stoje ;) drago mi je sto ce RS brabnik ponovo konacno na autu ;)

kako kazes sve si sredio, sad samo eksterijer :icon_biggrin:
 
Član
branik je prI kraju...jos da se zatvori ovo za maglenke,malo pregituje i pravac komora..ipak sam u speo da izvucem oblik...sobzirom kakav je bio prepolovljen...
http://img192.imageshack.us/i/image0292.jpg/
 
Član
mislite da ce dobro da ispadne...nije preterano?
da branik je i samo prislonjen na auto,preko fabrickog,sto si i vidi...
 
;) samo naprijed,taj RS branik pun pogodak.
ja sam se dvoumio kad sam kupovao auto dal takvog pasata il golfa mk3,golf je pao u odluci,al da je pasat mislio sam sve odraditi kao na ovome sa snimaka sem motora:D
ev jedan video,a ti pronadi ostale i pogledaj kako je lik odradio zadnji branik i ostalo..:cool:

http://www.youtube.com/watch?v=Ub5u4xxwY10&feature=related
 
Član
Odlican 35i prijatelju...imam i ja jednog doduse od starog pa sve sto smijem na njemu radit je da ga usisam koji put ....neda mi ni da mirisno drvce stavim :D..... ali bice bice ako ista kupovo to je taj passat doduse limuzina kravan ispada u krivinama ako nema dobro podvozje...
 
Član
ajde da pitam ovde,da ne otvaram novu temu..ipak se tice mog auto

stopovi su mi vec tonirani,ali ja bih skinuo boju i opet uradio...e sad kako je naj bolje skinuti ovu boju koju vec imam?dal nitro razredjivac?
i koji je naj pravilniji postupak?kad sam prvi put radio samo sam naneo i ostavio da se osusi,e sad negde sam citao da je kao pametno da se prvo osmirglaju stopovi lagano sa p1000 pa da se prefarba....??
 
Član
lagano krpu i nitro i ide lagano,skidao par puta ;) ,neznam bas da pezalis sa 1000 bolje sda 2000 ;) pa onda lagano
 
Top