passat 35i

passat 35i

Član
pa nemora biti nešto posebno, zatvorenog tipa više, a izvedeš nazad dvije cijevi za auspuh...
 
Član
o tome sam razmisljao...za 4 cevi da ne moram da menjam lonac posto je skoro nov...e sad pitanje...jer samo da stavim cev i nastavak ono istog izgleda ili da idem sa tim da ide cev i lonac...?
 
Član
pa iskreno meni isto...nista se nije promenilo...on vuce vazduh preko branika naj vecim delom...ali bude problema onaj usisnik sto je bio iza znaka cu da premestim na branik..
 
Član
sta mislite o tome da kocione celjusti ofarbam u zlatnu boju..imam sprej viska..ili neku drugu boju?ja mislim da jedino ne treba u crveno da idu ...bili bi previse crvene,monotono...
 
Član
nove felne...ovih dana idem po njih...
http://www.polovniautomobili.com/oglas802335/alufelne_17_coli_sa_gumama/#1
 
Član
pa jeste...ispala dobra kombinacija...dajem one moje tj prodajem i treba da dodam samo oko 70 evra za ove..tako da...posle toga spustanje...jer kao i uvek ja radim zimi...jer leti sve sto imam trosim..pa se nista ne usteti...znaci sad felne i kocnice u zlatnu...i posle jos spustanje...i posle jos sitnice...
 
bane17 je napisao(la):
sta mislite o tome da kocione celjusti ofarbam u zlatnu boju..imam sprej viska..ili neku drugu boju?ja mislim da jedino ne treba u crveno da idu ...bili bi previse crvene,monotono...

Mislim da nije dobra ideja farbat sprejom, Osim ako je kakav specijalni.
Probao sam i ja sa crvenim ali nakon nekog vremena spadne boja.
Zato kompresor i farbat, mnogo bolji rezultati i boja nakon nekog vremena ne promjenjena.:icon_smile:
 
Član
pa naravno prvo mora da se osmirgla i da izbrusi...bas sam video ovde temu uradi sam...kako se radi i to detaljno...
 
Top