passat 35i

passat 35i

Član
kao sto rekoh dosta toga,se trenutno radi na kolima,pa da vidite sta je u pitajnu.

znaci kupljen je prednji RS branik,lajsne sa strane se farbaju u crveno,kako i zadnji branik koji je za sada fabricki...
 
Član
potrebna mala pomoc..hteo bi da stavim devil's farove na auto...e sad ne postoje za b3 pa moram da uzmem od b4..ovi farovi su u pitanju...

e sad zanima me, koliko posla tu moze da bude..i da li se to u opste isplati raditi?

b3:

b4:
 
Član
evo mene..dugo me nije bilo...za to vreme se svasta idesavalo....

posla je bilo vise nego osto je bilo ocekivano...morao je auto da se sece...i jos kojesta da se radi..a onda sam i iskoristio sansu da uradim nesto novo,kad se vec sve radi i farba...

auto se sutra zavrsava(farba),pa u sredu sklapanje...i ponovo izlazak na ulicu :)
 
Član
e sad druze izgleda super nekako opasno , iskreno prije mi se nije svidjao nikako a sad samo naprijed i uradi krov crnom folijom i kakve opasne felgice i čista bombonica
 
Član
e sad nesto razmisljam da vratim onaj rs branik i ovu masku da ostavim...sta mislite o tome?

jos nesto...idu nove felne,krov ide u crno i spustice se jedno 3 cm ne vise..toliko za sad...to su planovi za zimu
 
Top