Pa vi volite pse.

Pa vi volite pse.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jbg svakom je zao auta naravno, mozemo mi svi pricati da volimo pse...ali kad zbog psa slupas auto onda ces promjeniti misljenje 100% !
i ko je tu kriv sto ima milion pasa lutalica po cestama?

ja imam jednog sarplaninca kojeg nebi dao ni za jedno auto na svijetu...
evo pujdo je ljut zbog tvog POLA :icon_smile:
i404604_DSC02904.JPG
 
Početnik
i ja sam neku noc udario macku, i da se vratim u rikverc da vidim jel mrtva ponovo je pregazim.. ma hajd bice macki i cuka, vidim ovih dana se ganjaju redovno po ulicama, sve kolonije citave hodaju i penju se jedni na druge, krenula im je sezona ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
i ja sam neku noc udario macku, i da se vratim u rikverc da vidim jel mrtva ponovo je pregazim.. ma hajd bice macki i cuka, vidim ovih dana se ganjaju redovno po ulicama, sve kolonije citave hodaju i penju se jedni na druge, krenula im je sezona ;)

:lol::lol::lol:
 
Član
Oggy je napisao(la):
i ja sam neku noc udario macku, i da se vratim u rikverc da vidim jel mrtva ponovo je pregazim.. ma hajd bice macki i cuka, vidim ovih dana se ganjaju redovno po ulicama, sve kolonije citave hodaju i penju se jedni na druge, krenula im je sezona ;)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 
Početnik
hahaahaaaa.jal me cojek nasmija..:lol::lol::lol::lol:ja sam vec u svom selu pregazio 4 kokoske i 2 macke ..i to cim izadzem iz dvorista gruh..jebiga ...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top