Pa vi volite pse.

Pa vi volite pse.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
omer-o je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Nije pas kriv da si vozio sporije mogao si reagovati...;)



A ti si mi neki novi Aristotel, uzmi malo avaz od 9 pa pogledaj a kera nisam ni vidio jer mi je istrco a kolko sam brzo vozio da sam ga umalo profulo i udario lijevom stranom, vozio sam 90 gde je ograničenje 80.
Uvijek se nadje neko pametan da nesto s...
I da vidi malo na svemogucem googl-u koliko nesreca skrive psi lutalice, samo u BiH a da ne pricam dalje.



svako ima svoje misljenje...
nego jbg dobro si proso ziv zdrav auto nastradalo a ker
stasmu nije dotebe sreca pa si ti dobro proso , a za auto lako
volim zivotinje i sve to , ali vala radi njega je mogao glavu izgubit i
malo mi je glupo da mu vi sad govorito iso ovolko iso onolko da je isao i 60 kad on izleti odnikud kasno je
 
Član
Jebes kera, covjek radi, lomi se da si priusti auto i sad da zalim glupo stvorenje. Steta bas auta drug
 
Član
Bas me zanima sta bi taj "ker,pas,pasce" napisao na sve ovo sto mi palamudimo,a ne mjenjamo nista :icon_smile:
 
Član
Default je napisao(la):
ma svi mi volimo zivotinje, al ko god kaze da mu je prece da ker prezivi nego auto od 10-15 milja maraka... sere i to debelo. pa da mi ovako auto sjebe i da prezivi ja bi ga licno upuco pa da tek tada nema nikakvu sansu.
Prava izjava,a ne ovi seratori, tzv. pripadnici "Udruge za zastitu zivotinja".. :D
 
Ja sam Platon,jebes Aristotela...znam da si ogorcen i sam sam auto svoje udarao znam kako je,
ali nemas i nemate nista od toga da se tako izrazavate prema psima,nazalost,posto nam drzava
i drustvo nisu uredjeni,tako se ni o zivotinjama ne vodi racuna,pa dolazi do toga da lutaju cestama...
 
Član
z3k4 je napisao(la):
U jbt bas steta auto je mrak.De mi samo reci jeli se taj auto neko vrijeme vozao po BL:icon_question:
Nije drug ja sam mu prvi vlasnik u BiH i meni se čini zadnji. Kao sto ljudi kazu stvarno sam se trudio da ga kupim, ako ste vozili GTI znate kakav je to osjecaj kada sa polićem prodjete nekog bendžu. Bice bolje kazem ja:icon_confused:
 
Član
TDi Power je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
pa bolje bi mu bilo da je udario u drvo nego u psa...vece stete trpi automobil prilikom udara u zivo tijelo!!!

Pametno moje :)
Zao mi je i psa i pola,a i tebe valja sada otvoriti novcanik :(

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Zao je i meni!!!!:icon_sad:
 
GTI 16V je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
pa bolje bi mu bilo da je udario u drvo nego u psa...vece stete trpi automobil prilikom udara u zivo tijelo!!!

Pametno moje :)
Zao mi je i psa i pola,a i tebe valja sada otvoriti novcanik :(

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Zao je i meni!!!!:icon_sad:

šteta pola al baš šteta jako fin primjerak još gti a bio je jedan ovaki isti prošle godine u 3 mjesecu u mostaru na vw meet kad je bio da nije to taj polo slučajno
 
Legend
citam ovo.. i ne mogu da vjerujem kako primitivnih ljudi ima..
na svu nesrecu covjeka,koji ni kriv ni duzan, slupa auto 100%, dodje i kaze mu meni zao kera, ili pravi segu od svega.. eh fakat ima svakakvih ljudi ne mogu da vjerujem..
pa veca zalost je bila kad je igy slomio ralicu na ibizi :icon_rolleyes:

dajte ljudi, ovo je strasno.. drugo nadam se da se nisi puno sjebao zbog ovoga, i sto ti kazes, sreca pa je ziva glava, a auta mi je stvarno zao, bio je ko lutkica

ako ti ikako mogu pomoci, oko prodaje, potraznje drugog auta tu sam javi se !

pozz i cuvaj se
 
Član
neka tebi nista nije to je najvaznije.....a covjeku je normalno zao i auta....znam kako je kad slupas auto ovako :icon_sad:
 
Član
dobro je tebi nije nista bilo,auta mi je zao jer je extra autic,nadam se da ces uspjeti nabaviti nesto slicno ako ne i bolje :)

a sto se tice seta,no comment,ljudski zivot je uvijek vrijedniji od tog cuke,volim zivotinje al prije bi derno cuku nego u zid,a prije u zid nego u covjeka.


a za one koji se brinu o cuki evo ga malo je prilego
pas-srebrenik.jpg

duga noc mu bila u kafani...
cuko rest in peace,sreca pa nije u pieces :)
 
Član
ma jaro nek si ti ziv i zdrav a sve ostalo ces namiriti da si osto u kolicima nedaj boze nebi ti bilo nista interesantno al si mescini potrosio svu sadaku znas kako kazu sadaka ga sacuvala;)
 
Legend
ja veceras
vozim se tranzitom, bezze kruzam, kad macka samo izleti na put, ja jako kocim medjutim nista, udarim je, sreca kako sam kocio auto se bukvalno spustilo do poda, i udarim je ralicom i samo je odbacim na stranu, ustade macka i ode..

mislio sam da se nece vise dic :icon_cry: al sreca ustade luda :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top