Pa vi volite pse.

Pa vi volite pse.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naravno prvo u njega, nisam ga ni vidio ni kocio. A onda u ono dole neznam kako ni da nazovem, provalija, šuma, šikara 3 metra od Tinje (rijeke). Ma letio sam ti ja kao supermen. Sreca ziva glava
 
Član
i ***** im mater,toj scenadi idiotskoj sve ih treba pobit... nedo bog ovako auto sjebat zbog zivotinje jebene..
 
Član
Popravak jarane nista, znas i sam posto su dijelovi za gti. Tako da trazim sada da ga prodam onako.

_JokeR_ je napisao(la):
opet mi vise zao cuke :icon_confused:
Ma k.... bi ga zalio, da si ga ti udario, da ti je jebo 8-9 hiljada. Pito bi te ja onda
 
Nije pas kriv da si vozio sporije mogao si reagovati...;)

Astra je napisao(la):
i ***** im mater,toj scenadi idiotskoj sve ih treba pobit... nedo bog ovako auto sjebat zbog zivotinje jebene..


Primjer nebulozne izjave...:icon_sad:
 
Početnik
ma svi mi volimo zivotinje, al ko god kaze da mu je prece da ker prezivi nego auto od 10-15 milja maraka... sere i to debelo. pa da mi ovako auto sjebe i da prezivi ja bi ga licno upuco pa da tek tada nema nikakvu sansu.
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Nije pas kriv da si vozio sporije mogao si reagovati...;)



A ti si mi neki novi Aristotel, uzmi malo avaz od 9 pa pogledaj a kera nisam ni vidio jer mi je istrco a kolko sam brzo vozio da sam ga umalo profulo i udario lijevom stranom, vozio sam 90 gde je ograničenje 80.
Uvijek se nadje neko pametan da nesto s...
I da vidi malo na svemogucem googl-u koliko nesreca skrive psi lutalice, samo u BiH a da ne pricam dalje.
 
Član
U jbt bas steta auto je mrak.De mi samo reci jeli se taj auto neko vrijeme vozao po BL:icon_question:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
pa bolje bi mu bilo da je udario u drvo nego u psa...vece stete trpi automobil prilikom udara u zivo tijelo!!!

Pametno moje :)
Zao mi je i psa i pola,a i tebe valja sada otvoriti novcanik :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top