P:dijelove za fiat mareu..nove SLIKE

P:dijelove za fiat mareu..nove SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
El. podizaci,centralna i volan? Ii daljinsko? :D :icon_question: Dabogda sve rasprodao danas samo da napravis ono svoje auto!! Puno srece drug! pozz

EDIT:KVAKICE OTKLJ ZAKLJ(UNUTRASNJE)
 
Član
el podizace imam i centralnu, trebamo se dogovoriti oko skidanja i svega ako te zanima, a volan ide meni... a ima sve sto te interesuje.. treba se rastaviti i skinuti, trebamo se dogovoriti.. poz
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Cijena za to dvoje da mi rastavis i posaljes?

nemogu ti jos reci cijenu jer neznam koliko je to inace, uglavnom je dosta jeftinije nego obicno.. trebamo se dogovoriti.. pozz
 
Član
evo ti cijene na otpadima za pojedine dijelove:

tapacirunzi komplet 50-80Km sa pratecim ruckama
centralna konzola 30-50Km
volan 100KM sa airbag-om
rucica mjenjaca sa kozicom 10Km
instrument tabla (satovi) 80-100Km
sjedista prednja 80-100Km/par
zadnja klupa 80Km
nebo 100-150KM
gepek bez stakla 100KM
sa staklom 150Km
stopke 60-80KM/par
motoric zadnjeg brisaca 70-80Km
stakla od 10 leptirovi a bocna do 50KM/komadu
vrata sama bez podizaca i stakla i tapacirunga 100KM
retrovizori vanjski od 30-50Km/kom (u zavisnosti da li imaju elektronsku kontrolu i grijanje)
unutrasnji retrovizor 10Km
krovna antena 10Km
plafonsko osvjetljenje 10KM
osvjetljenje tablice 10KM
podizaci od 50-70KM po komadu
prekidac podizaca 10Km/par

to je ono sto se mogu sjetiti sto se tice cijena
 
Član
hvala ti emire veliko, imas plusic ;) a evo da ja cijene svoje napisem
tapacirunzi-20KM/komad
instrument tabla 70KM
sjedista komplet 150KM
nebo 70KM
gepek s staklom 120KM
stopke 60KM
motoric zadnjeg brisaca 50KM
retrovizori vanjski s elektircnom kontrolom i grijanjem 70KM/par
podizaci 50KM/komad

ETO to su neke okvirne cijene, jos ce tu biti i mehanickih dijelova dosta aaa i citavi su trapovi pa kome treba nek pise, sve se da dogovoriti.. da mi je neke stvari sto prije prodati.. pozdrav
 
Član
Gdje si Elmire, super da si nasao stranca, sad ces imati prednji kraj kao ja, od HGT-a a ono JTD, najbolja kombinacija, mogao bi ispasti jako ljepo tvoj auto na kraju, samo me poslusaj, nemoj stavljati taj branik od mare-e jer takav branik ne dolazi fabricki na brava, tako da ce se odmah vidjeti da je udaran, kupi originalni od brava HGT do 2000god. Ne znam da li znas kako taj izgleda.
Ako hoces mogu ti poslati slike da vidis kako ce ti izgledati limuzina kad je napravis, moj drug ima istu boju kao tvoj, sprcio ga naprijed i postavio dijelove od HGT-a, ispao je perverzno dobar.
Samo ces morati malo spustiti cijena da to malo brze prodas jer ako se razvuce i ako se procuje da nisi jeftin onda nista od daljenjne prodaje.
Meni konkretno trebaju felge, imam ja celicne ako ti trebaju, a trebace mi i amortizeri za ovog druga.
Kakvi su mu trapovi, sta je sa lijevim kinetickim zglobom, da li je citav da ga probas dok ga nisi poceo raskopusavati.Trebace mi ovom drugu mozda i senzor pritiska goriva, eto ti dijelovi.
Znaci:

Felge
Amortizeri prednji
Senzor pritiska goriva
Lijevi kineticki,
Lafete
Centralana konzola.
Nosac motora desni onaj ispod blatobrana kod suvozacevog tocka sto dodje.
Mjenjac, samo ne znam da li odgovara na TD onaj od 75 konja.Al eto i za to ti imam musteriju.

Da li slucajno imas desni far??
Napisi mi cijene tih dijelova.

Eh da, sta je sa tim motorom, hoces li ostaviti svoj ili ces ovaj stavljati, sta je otislo na tvo i koliko kesha trazis za motor??

Lafete mi ne odgovaraju, sad sam se sjetio....
 
Član
e djogi sta ima=) stavit cu branik od maree boli me briga kako ce drugima izlgedat meni ce EXTRA, extra stoji gledao sam mareu naprijed i sve mi je super, sto se tice motora, kod mene je sve vecinom otislo ali ovaj nemogu staviti radi papira, pa ce se rastaviti ovaj motor i upakovat SVI dijelovi u onaj, nesto ce dijelova ostati pa cu to prodavati.. a sto se tice ovih dijelova sto si ti napisao sve ti imam sem centralne konzole koja meni ide iii nosaca motora koji meni ide jer su moji svi popucali pri udaru.. za cijene se mozemo dogovoriti ako sve budes odma uzimao nije problem.. javi se na PP sta ti sve tacno treba napisi pa cemo se dogovoriti.. poz

EDIT:posalji mi tu sliku da vidim tog brava od druga ti ;)
 
Član
BUMPICH jean i odgovor dulox-u jer mu nemogu poslati PP pise i dalje da nije registrovan.. prodajem u kompletu i cijena je ta od 50KM, ako si musterija bujrum, ako neuzmes postavit cu ja sebi u brava prednje.. pozz

ajmo dalje da sta prodam, da krene ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
sta bi za prekidace ,koliko para ??

rekao si javiti jel ti do njih, ako bude dodji da postavimo,probamo nesto sitno ce biti, bar da naspijem u bravca sta goriva za prvi krug koji bude slijedio:D:D:D
 
Član
a moze cut cemo se za koji dan a ja cu to raskaltacit sutra pa vidjeti jel do toga..ako se bude vidjelo noramala :)
za koji dan naletim pa najbolje to probat ;)
nije problem ako je za gorivo :cool:
 
Član
u igri je i motor, ako je neko musterija i ako nekome trebaju dijelovi, dosta dijelova imam, imam i bocu gdje ide antifriz, maf senzor tj senzor protoka zraka, svo kuciste od zracnog filtera, prednja sjedista i tapacirunzi, zadnja su rezervisana, dijelovi ostali limarije, alu felge, ako nekom nesto treba nek napise pa cu pogledati jeli imam i koliko je money .. bumpich
 
Član
BUMP BUMP BUMP.. samo sjedista zadnja prodata.. ostalo sve aktuelno.. u igri je i motor 1.9JTD dakle, za dijelova je, ako nekome treba, nesto je skinuto sa njega kao npr turbina i jos su neki sitni dijelovi.. BUMP BUMP BUMP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top