P:dijelove za fiat mareu..nove SLIKE

P:dijelove za fiat mareu..nove SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prodajem dijelove za fiat mareu, 00god. 1.9JTD, sve sem citavog prednjeg dijela i motora, kvake prednje meni ostaju i centralna konzola, ostalo SVE na prodaju.. slike ce biti u toku veceri.. sve cijene na PM.. poz

evo slike:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: P:diejlove za fiat mareu..SLIKE

treba i meni drug ;) unutrasnjost je kao nova, sjedista nemaju packe, auto je stvarno kao novo, steta mi ga je rastavit i sjec al sta bi MORAM.. ostat ce i nekih dobrih dijelova sto treba uvijek nekome, valjda ce se prodati nesto;) trebam majstore poplacat;)
 
Član
RE: P:diejlove za fiat mareu..SLIKE

unutrasnji blatobrani naprijed?

suvozacev tapacirung na vratima?
 
Član
RE: P:diejlove za fiat mareu..SLIKE

DuloX_ je napisao(la):
unutrasnji blatobrani naprijed?

sve meni ide, komplet prednji kraj, napisao sam u prvom postu;) ako nesto drugo treba tipa unutrasnjosti,ovjesa i ostalog pucaj;)

EDIT: ima suvozacev tapacirung, sve znaci sto se tice unutrasnjosti, plastika SVE ima, nista jos nije rastavljeno i prodato, oko cijena se mozemo dogovoriti lahko nije nista skupo iiii bas ce biti jeftinije nego kod drugih sto prodaju.. jos nisam siguran koje cijena za sta da stavljam to ces sacekati do danas u toku dana ili eventualno sutra jer je auto prije 1h pocelo da se rastavlja naprijed..
 
Član
RE: P:diejlove za fiat mareu..SLIKE

imal karavan zvucnike nazad nai polici i kolko su?
 
Član
RE: P:diejlove za fiat mareu..SLIKE

DuloX_ je napisao(la):
imal karavan zvucnike nazad nai polici i kolko su?

vjeruj da neznam:D kad sam ga dovlacio nije imao ni radia ni cd playera pa tako da neznam nit sam gledao, icu kod majstora u pola 3 da poskidam nesto dijelova pa cu ti pogledati, ako te jos nesto interesuje napisi da mogu vidjeti ako treba uslikati da vidis kakvo je:D ;)
 
Član
RE: P:diejlove za fiat mareu..SLIKE

uslikaj mi te tapacirunge i vozacev i suvozacev, zadnje zvucnike na polici ako ima... ;)
 
Član
RE: P:dijelove za fiat mareu..SLIKE

Bravo 16v je napisao(la):
Kolko su ti prednja sjedista? Ili komplet sve ako pase u bravo?

sjedista su kao nova, nemaju packe, komplet jedno 150KM, a pasu na brava al ima mana:D bravo 2 vrata a marea 4, dakle ova sjedista nisu preklopna;)
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
i posto su tapacirunzi? :icon_smile:

dok vidim koliko se krece:D normano jeftinije je nego obicno.. predobri su razmisljao sam o tome da ih sebi ostavim ALI kad si zapikao prije dogovorit cemo se eto..
 
Član
dulox ce dobit PP kad bude "registrovan" :lol::lol:
hajmo ljudi nije zar da nikom od vasih blizih il prijatelja netreba nista od maree, ajde da sta rasprodam da imam love za majstore.. ha? ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top