ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

MTR

Član
jaro ima jedan za tebe u Zenici , T1 , onaj sa onim znakom od metra naprijed , narandjasti , vozio ga Lenon licno :)
 
Death_beat je napisao(la):
kolko sam razumio prodajes ove neke? koliko kosta T1 otprilike? moze i privatna ako zelis ;)

Pa u principu ne prodajem, nisam okorjeli trgovac. :icon_smile:
Ali kad nadjem neki drugi oldtimer onda prodam nesto da bi to drugo mogao kupiti ili ako zahvali za raestauraciju u tom principu, nadjem bolji bus/prodam losiji, uglavnom prodajem dve minike (kupe) i imam u planu jedan bus dovuci to sam vec napisao e kad stigne a nadam se uskoro, on ce biti na prodaju.

Trenutno najJEFTINIJI VWolkswagen T1 na mobile de je 5.000 eura, a kod nas ih prakticno nema, ustvari imam ja i jos par ljudi ali niko nista ne prodaje, tako da je tesko odrediti neku cijenu, a ja sam skoro prodao dva losa/NE kompletna i sa papirima za 3.000KM ali bas losa, imaju na pik.ba, pa tako uglavnom ne pretjerujem sa cijenama, opet ko god prodaje drzi se evropske cijene.



MTR je napisao(la):
jaro ima jedan za tebe u Zenici , T1 , onaj sa onim znakom od metra naprijed , narandjasti , vozio ga Lenon licno :)

Dovezao sam plavi T1 iz Zenice, iz Centra Zenice prije 2 godine, bio u supi zatvoren preko 20 i nesto godina.
Gdje je taj jel' na prodaju, kakvo stanje? ;)
 
Član
Nemam profil na facebooku pa ne mogu vidjeti o čemu se radi. Može li netko zakačiti po par slika?

Jedan prijatelj je prije par mjeseci počeo restauraciju T1 kombija. Možeš li mi poslati svoj mail na pm da ti se javi?
 

MTR

Član
faltdach1956 je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
kolko sam razumio prodajes ove neke? koliko kosta T1 otprilike? moze i privatna ako zelis ;)

Pa u principu ne prodajem, nisam okorjeli trgovac. :icon_smile:
Ali kad nadjem neki drugi oldtimer onda prodam nesto da bi to drugo mogao kupiti ili ako zahvali za raestauraciju u tom principu, nadjem bolji bus/prodam losiji, uglavnom prodajem dve minike (kupe) i imam u planu jedan bus dovuci to sam vec napisao e kad stigne a nadam se uskoro, on ce biti na prodaju.

Trenutno najJEFTINIJI VWolkswagen T1 na mobile de je 5.000 eura, a kod nas ih prakticno nema, ustvari imam ja i jos par ljudi ali niko nista ne prodaje, tako da je tesko odrediti neku cijenu, a ja sam skoro prodao dva losa/NE kompletna i sa papirima za 3.000KM ali bas losa, imaju na pik.ba, pa tako uglavnom ne pretjerujem sa cijenama, opet ko god prodaje drzi se evropske cijene.



MTR je napisao(la):
jaro ima jedan za tebe u Zenici , T1 , onaj sa onim znakom od metra naprijed , narandjasti , vozio ga Lenon licno :)

Dovezao sam plavi T1 iz Zenice, iz Centra Zenice prije 2 godine, bio u supi zatvoren preko 20 i nesto godina.
Gdje je taj jel' na prodaju, kakvo stanje? ;)



Znas li gdje je Bilmisce , ako znas eto tu je ;)
 
Član
za koje oldtimere znas iz Modrice???...da vidim dal ima neki sakriven za koji ja neznam...:)
 
srdjo je napisao(la):
za koje oldtimere znas iz Modrice???...da vidim dal ima neki sakriven za koji ja neznam...:)

Ranko iz modrice je imao par komada, sec 560 x2 komada, jumba sa dvoje vrata, miniku dobru, bio T2 VW dobar otisao za Samac, ima ford 197.... cupe crveni, 1300Fiat/militracento, mercedes iz 1968 S-klasa ubacen dizel u njega voza ga neka zena mislim od fudbalera nekoga-tamo negdje prema gradaccu zive, onda opel olimpija iz 1951 selo prema Doboju iz Modrice starim putem, vatrogasno drustvo u centru ima opela iz 196... i neke, bila je buba iz 1969 sa lijeve strane prema Odzaku, na ulazu kod brace Popovic je bilo na otpadu zanimljivih oldtimera: sec/vise komada, minika par komada, stari peugeot, fici, stari kamion neki, bas je vlasnik rekao da je dovezao pontonca 180-tku iz Srbije mercedesa ali nije mu bio tu tada, ne mogu se sad svih ni sjetit'..... :icon_question:
 
Član
:icon_eek: SEC-a znam da imaju 2 komada, jedan je Lorinser verzija a drugi je dizel, W123 Coupe (jumbas) nisam znao da postoji, Miniku znam jednu zutu da stoji u garazi al u losijem stanju, drugu ni jednu ne znam, S klasa iz 68-e je vlasnistvo Nikole Nikica-Krbe (trener mislim mlade reprezentacije BiH), naslijedio ga od oca koji ga je kupio od nekog poznatog politicara, nemogu se sjetiti kojeg, bude u Skugricu, za Olimpiju prvi put cujem, znas li koje je selo u pitanju da odem malo obici?...vatrogasci imaju kamion iz 50-ih cini mi se, i on lagano propada :(, bubu prema Odzaku znam jednu koju sam gledao al nije imala papire, lik trazio 2000 KM za nju, kod Popa na otpadu ima mozda jos 1 Minika, 2-3 bube i koji Fico...al nije bas pouzdan za kupoprodaju, sva auta su sumnjivog porijekla...jedino ima motor BMW iz 40-ih al njega neda nikome, stoji mu u kaficu...
ako cujes za jos nesto interesantno javi, da idem traziti...:))
 
srdjo je napisao(la):
:icon_eek: SEC-a znam da imaju 2 komada, jedan je Lorinser verzija a drugi je dizel, W123 Coupe (jumbas) nisam znao da postoji, Miniku znam jednu zutu da stoji u garazi al u losijem stanju, drugu ni jednu ne znam, S klasa iz 68-e je vlasnistvo Nikole Nikica-Krbe (trener mislim mlade reprezentacije BiH), naslijedio ga od oca koji ga je kupio od nekog poznatog politicara, nemogu se sjetiti kojeg, bude u Skugricu, za Olimpiju prvi put cujem, znas li koje je selo u pitanju da odem malo obici?...vatrogasci imaju kamion iz 50-ih cini mi se, i on lagano propada :(, bubu prema Odzaku znam jednu koju sam gledao al nije imala papire, lik trazio 2000 KM za nju, kod Popa na otpadu ima mozda jos 1 Minika, 2-3 bube i koji Fico...al nije bas pouzdan za kupoprodaju, sva auta su sumnjivog porijekla...jedino ima motor BMW iz 40-ih al njega neda nikome, stoji mu u kaficu...
ako cujes za jos nesto interesantno javi, da idem traziti...:))

Plava minika, odlicna, kao za americko trziste, koza unutra, kod Ranka je, ima on vise auta, iz Modrice je! (on ima dva sec-a)
Sad se sjetih, jeste S-klasa u Skugricu, taj je trener, za olimpiju sam znao koje je selo ali sam zaboravio :icon_question: , nije bila ni skupa koliko je propala, a u Gradaccu bi trebalo bita par zanimljivih auta, znas li imal' ista tamo? :icon_smile:
Jesam propustio sto'god zanimljivo??? :icon_rolleyes:
 
Član
nekad davno je postojao bijeli Chevrolet Camaro iz '77-me cini mi se, al mu se zadnjih godina izgubio trag, neznam gdje je zavrsio...trenutno se nemogu sjetiti dal jos neki auto negdje lezi, znam da je podavno bio Merc W110 kod jednog limara u Skugricu, mislim da je zavrsio u Gradaccu...prosle god je uvezen jos jedan W110 u solidnom stanju, mislim da je jos kod limara, pretprosle je uvezen Ford Mustang iz '73 i neka Alfa iz 70-ih, Spider Coupe ili tako nesto, neznam ime...:p
...u Gradaccu znam za nekoliko Kadetta A i B, Opel Rekord P2, Ford Taunus dvoja vrata iz '63,...to je sto se mogu trenutno sjetiti, ako bude jos nesto javim ti...;)

Kako se preziva taj Ranko iz Modrice, nemogu se sjetiti te Minike njegove, pojede me...xD
 
veljo-p je napisao(la):
ja sam vidio tvoju mecu bas je ocuvana a vidio sam i onaj plavi kombi

:cool: :cool: :cool:

srdjo je napisao(la):
nekad davno je postojao bijeli Chevrolet Camaro iz '77-me cini mi se, al mu se zadnjih godina izgubio trag, neznam gdje je zavrsio...trenutno se nemogu sjetiti dal jos neki auto negdje lezi, znam da je podavno bio Merc W110 kod jednog limara u Skugricu, mislim da je zavrsio u Gradaccu...prosle god je uvezen jos jedan W110 u solidnom stanju, mislim da je jos kod limara, pretprosle je uvezen Ford Mustang iz '73 i neka Alfa iz 70-ih, Spider Coupe ili tako nesto, neznam ime...:p
...u Gradaccu znam za nekoliko Kadetta A i B, Opel Rekord P2, Ford Taunus dvoja vrata iz '63,...to je sto se mogu trenutno sjetiti, ako bude jos nesto javim ti...;)

Kako se preziva taj Ranko iz Modrice, nemogu se sjetiti te Minike njegove, pojede me...xD

Zaboravio sam kako se preziva, dolazio par puta kod mene sa sec-om, pili kafu zajedno u Modrici, onda izgubim telefon / pogubim sve brojeve a on se onda i nije vise ni javljao...
Tu miniku dovezao negde mislim neko selo oko Samca, imao je samo pola godine pa je prodao, u centru negdje zivi mislim, studira dif/tako nesto, voza i golfa 2 sivog, mislim da je merca mjenjao za bubu kabrio uz doplatu, ili je jumba kupea zamjenio za bubu kabrio vise sam i zaboravio!
Ajd ako ti nije problem uslikaj mi merca S/klasu iz Skugrica, kada ga sahvatas negdje u gradu ili kad ti bude usput, da imam slike i od njega, (posalji na faltdach1956@gmail.com) da upotpunim arhivu od preko 20.000 slika oldtimer-a iz BIH...... :lol: :lol: :lol:
 
Član
on mozda samo zivi u Modrici, a auta drzi negdje dalje...u gradu se nikad nije pojavila buba cabrio ili jumbas coupe...
...slike Merca imam negdje na kompu, al su od ranije dok je bio u malo boljem stanju...poslacu ti ih sutra, prekosutra...dobices i ostale slike oldtimera koje imam, pa popuni kolekciju... :)
 
srdjo je napisao(la):
on mozda samo zivi u Modrici, a auta drzi negdje dalje...u gradu se nikad nije pojavila buba cabrio ili jumbas coupe...
...slike Merca imam negdje na kompu, al su od ranije dok je bio u malo boljem stanju...poslacu ti ih sutra, prekosutra...dobices i ostale slike oldtimera koje imam, pa popuni kolekciju... :)

:cool:
:cool:
:cool:

Moj si co'ek...... :icon_smile:
Ma buba je prepravljana, vjerojatno neko ruglo, merc kupe nije ni registrovan a vjerovatno da ih i drzi negdje dalje od centra.


kaseljxxx je napisao(la):
ma ovo je predobro nemogu se nagledat :)

:cool:
 
Top