ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

Evo da predstavim par svojih autica i nesto radova, nadam se da nece smetat' posto su previse mladi..... :lol: :lol: :lol:

Da ne ubacujem sve posebno i nisam bas strucan za ubacivanje pa cu staviti link na kom mozete sve vidjeti:

http://www.facebook.com/album.php?aid=28369&id=100001138972652#!/photos.php?id=100001138972652
 
Početnik
a sta cemo mi obicni smrtnici koji nemamo profil na facebook-u? :icon_question:
 
Oggy je napisao(la):
a sta cemo mi obicni smrtnici koji nemamo profil na facebook-u? :icon_question:


:icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
Pa ne znam, uzmi od nekog sifru pa na fb.....

scorpio je napisao(la):
pozdrav drug clan sam a grupi na facebook-u exra je grupa

Znamo se???
Posto ovako ne mogu da skontam, ja sam stavio link svog profila gdje su samo moja auta a ima i link grupe ''oldtimer-i'' ali da se ne reklamiram previse. ;)
 
Ovo je nigdje veze , stavi se link sa facebook-a i ko gledajte, zasta sluzi onda ovaj forum:icon_question::icon_question:
 
Član
milanelo je napisao(la):
Ovo je nigdje veze , stavi se link sa facebook-a i ko gledajte, zasta sluzi onda ovaj forum:icon_question::icon_question:

Pa de ti prebaci nekako preko 1000 slika ako ti nije mrsko.
 
pa moze staviti 10 tak slika da vidimo svi o cemu se radi kad je vec stavio temu, a koga bude vise interesovalo nek gleda na tim linkovima;)
 
Član
milanelo je napisao(la):
pa moze staviti 10 tak slika da vidimo svi o cemu se radi kad je vec stavio temu, a koga bude vise interesovalo nek gleda na tim linkovima;)

Ima i previše slika. Samo restauracija jednog modela ima preko 1000 slika, pa ti vidi.;)
 
Top