ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

N

nenad

Posto nema slika koje svi mogu da vide, tema ti je premjestena u WWW linkovi.
 
Član
45620_125244677523497_100001138972652_133308_5407353_n.jpg


tek toliko da se vidi u čemu se radi..

Ali link ti i dalje ne radi...pa odi onda lijepo na postavke i SREDI TO DA BUDE KAKO TREBA aok se hočeš javno pohvalit.

.Ne moramo bit prijatelji svi s tobom ako nam želiš pokazati slike svojih uradaka.
 
hakkler je napisao(la):
45620_125244677523497_100001138972652_133308_5407353_n.jpg


tek toliko da se vidi u čemu se radi..

Ali link ti i dalje ne radi...pa odi onda lijepo na postavke i SREDI TO DA BUDE KAKO TREBA aok se hočeš javno pohvalit.

.Ne moramo bit prijatelji svi s tobom ako nam želiš pokazati slike svojih uradaka.

Naravno da ne morate biti prijatelji samnom da bi vidjeli slike, osim onih koji to zele, slike su namjestene tj. albumi da svi mogu vidjeti bez zahtjeva za prijateljstvo, uglavnom vecina ih vidi bez zahtjeva, nije do mene.
Ne zelim se ni hvalit, pogotovo to ne, jednostavno volim kod nekoga nesto vidjeti dobro i zanimljivo pa sam tako i dosao na ideju da i vama pokazem nesto, pa sad kako god shvatite. :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:





thefukara je napisao(la):
faltdach1956 je napisao(la):
posalji zahtjev, prihvatam svakoga. :lol: :lol: :lol:

pa što odma' u prvom postu ne reče da je cilj da grupa skupi što više članova? :p

evo link za one koje hoće prvo da pogledaju par slika, pa onda da se "učlane" u grupu.

http://www.facebook.com/posted.php?id=14199706131&share_id=151876074843450&comments=1#!/album.php?fbid=122340897813875&id=100001138972652&aid=9786

Uopste nije cilj da grupa skupi sto vise clanova, Vi imate' koristi od grupe ''faltdach1956 (oldtimers)'' a ne ona od Vas, skoro 9.000 slika oldtimera sa prostora ex YU, uglavnom oldtimeri iz BIH, za svaki auto mozes dobiti tacnu lokaciju/adresu i cak broj telefona, pa koga zanimaju oldtimer-i nek izvoli. :cool:


mahe007 je napisao(la):
Svaka cast.....vidi se da imas veliku ljubav prema automobilima.....;);)stavi koju sliku zavrsene bube one su isto dobre:D......VW T1 SAMBA jel to onaj sa puno prozora :lol::icon_biggrin:

Buba nije zavrsena, nit je poceta restauracija, za sad je u podrumu, ceka neke bolje dane, uglavnom veoma rjedak model pogotovo kod nas u BIH (za sada samo ja imam bubu oval faltdach, jedina u BIH), onakva je skuplja od restauriranog mercedesa, ovog sto radim.
Samba je najskuplji model VW T1, sa 21 i 23 prozora i faltdach otvorom na krovu!

VR6Boki je napisao(la):
Ja nisam uclanjen u grupu, al vidim slike bez problema.

A ti si izgleda kupio sve T1 po BiH :icon_biggrin:

Valjda ih bar 2 dovedes u reprezentativno stanje :D


Pazi, mislim da si malo pogrijesio! :icon_question:
Ti si gledao slike na mom profilu ''faltdach oldtimer'' tu su iskljucivo moja auta i moji radovi i to je otvoreno za svakoga, mislim svako moze da vid moja auta i moje radove bez opcije da mi salje zahtjev za prijateljstvo, cak moze i da komentarise i ako nije prijatelj, DOK za grupu moras biti uclanjen tj. poslati zahtjev pa da ja prihvatim, ime grupe je ''faltdach1956 (oldtimers)'' a tu su slike raznoraznih oldtimer-a sa prostora ex YU a uglavnom iz BIH, mozda to raju i buni??? :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Gdje god sam nasao VW T1 odma sam ga pokupio, dva su ispravna i jedan je cak registrovan, registrovani je ljetos stigao u 3 drzave. :lol: :lol: :lol:

0g1 je napisao(la):
Svakaa ti cast (Y)

hvala prijatelju ;)

niksa je napisao(la):
otac i sinovi - neprocjenjivo
momci svaka cast ;)

hvala prijatelju ;)
 
Član
Idemo na pivo uskoro, dobio si PM, sve ti je jasno. Možda i koju fotkicu opalimo, da se ne bune više ovi što ne vide dobro.:D
 
Član
svaka cast za auta, i srecno u restauraciji...:cool:
...dodajem te u prijatelje na FB-u da mogu pratiti radove, jer sam i sam veliki ljubitelj oldtimera...:)
 
Član
koliko mocni projekti,nisam nista komentarisao dok nisam pregledao sve slike,stvarno svaka cast,extra posao radite,samo naprijed,pratit cemo ostatak radova;);)
 
Član
Prije svega, svaka cast... cijenim tvoju ljubav!

Eh sad, pa gdje nadje bolan ovoliko T1 kombija.... sa sam se pola godine slamo jednog da iskopam bilo gdje i nista... na kraju keca poceo radit...

Imal jedan za mene :)

Sretno
 
OggyBoy je napisao(la):
Idemo na pivo uskoro, dobio si PM, sve ti je jasno. Možda i koju fotkicu opalimo, da se ne bune više ovi što ne vide dobro.:D


Nikakav problem, obavezno svrati na pivu/rakiju, fotografisanje je dozvoljeno, samo treba obici pola komsiluka da sahvatamo sva auta. ;)



srdjo je napisao(la):
svaka cast za auta, i srecno u restauraciji...:cool:
...dodajem te u prijatelje na FB-u da mogu pratiti radove, jer sam i sam veliki ljubitelj oldtimera...:)

Odlicno prijatelju, ima i u Modrici po koji zanimljiv oldtajmer. ;)

ArminM je napisao(la):
koliko mocni projekti,nisam nista komentarisao dok nisam pregledao sve slike,stvarno svaka cast,extra posao radite,samo naprijed,pratit cemo ostatak radova;);)

Pozdrav za Zivinice, bio tamo prije 2 godine, isao da gledam neki oldtimer ali kasno dosao vec bio sasjecen. :icon_cry:
Hvala drugar ;)

thefukara je napisao(la):
radite sjajan posao. :cool:

dokle su stigle folcike? :icon_biggrin:
[/quote

Jedna ispravna buba 1967, faltdach oval iz 1956 za raditi a ostale dvije za dijelove, 7 kombija, 2 ispravna i dva ne ispravna, 3 sam prodao i uskoro stize jos jedan.

tarik_91 je napisao(la):
i ja vidim slike bez problema

:cool: :icon_cry: :icon_cry:

vw_damir je napisao(la):
Prije svega, svaka cast... cijenim tvoju ljubav!

Eh sad, pa gdje nadje bolan ovoliko T1 kombija.... sa sam se pola godine slamo jednog da iskopam bilo gdje i nista... na kraju keca poceo radit...

Imal jedan za mene :)

Sretno

Neces mi vjerovati ali 2 godine sam trazio T1 i nigdje nista, ma ni pepeljare od njega da nadjem, ma nista i onda sam oborio sve rekorde, za 5 mjeseci sam dovezao 7 komada.
Vracam se iz Trebinja i idem kamionom po kombi u Medjugorje i u Stolcu vidim jedan u zivici i odma stanem i dogovorim sa covjekom i natovarimo ga i kuci dva dovezem. :lol: :lol: :lol:
Pa mozda i bude jedan za tebe, javi se na facebook. :icon_rolleyes:

edo_benz je napisao(la):
respekt :) za ovo treba imat puno volje i ljubavi

Ma treba bit dobro opaljen ovak' kao ja!!! :lol: :lol: :lol:
Ne moze on bit' toliko gnjil koliko ja mogu bit lud da ga kupim!!! :lol: :lol: :lol:
 
Top