Osram cool blue ili xenon?

Osram cool blue ili xenon?

Član
nisu mi ksenoni uopste kriticni po kisi, valjda jer manje k... duga ionako rijetko palim, uglavnom za blicanje...
nego jucer navecer vozim po kisi, puknem duga, night b. baca jace i "bjelo" , a drugi far sa obicnom sijalicom slabije, zut skroz, pa mi malo smeta :D jer iz daljine kada se gleda, ovaj osram ne odudara uopste puno od ksenona... ali nigdje u ze ih nema uzet, sad mi zao sto nisam uzeo u fisu jos jednu :icon_mad:
 
Član
Pa sta vam je ljudi...Hocete xenon u kratka a da vam baci 200m....Ne postoje dzaba kratka i duga...
 
Član
melvin je napisao(la):
Pa sta vam je ljudi...Hocete xenon u kratka a da vam baci 200m....Ne postoje dzaba kratka i duga...

Ma nije stvar u bacanju 200m, to niko ne ocekuje, nego tih 20m koliko baca daj da se vidi nesto po kisi....
 
Član
dellas je napisao(la):
melvin je napisao(la):
Pa sta vam je ljudi...Hocete xenon u kratka a da vam baci 200m....Ne postoje dzaba kratka i duga...

Ma nije stvar u bacanju 200m, to niko ne ocekuje, nego tih 20m koliko baca daj da se vidi nesto po kisi....

Druze 20m ti nije nista ako ides preko 50 km/h.Ja koristim xenon i ne bi ga mijenjao ni za sta.Sve do linije dokle sociva mogu bacit ja sam prezadovoljan a ono preko duga i to je to...;)
 
Član
Ma znam, rekaso sam figurativno....Ja sam isto prezadovoljan, xenon je keva, samo po kisi nisam bas...
 
Član
dellas da tebi sociva nisu malo zamucena, prljava ili magle, moguce da zato se slabije vidi po kisi... kod nas na drugom autu, org. ksenoni svijetle samo tako, magla, kisa, perfektno bacaju...
 
Član
Limpi je napisao(la):
dellas da tebi sociva nisu malo zamucena, prljava ili magle, moguce da zato se slabije vidi po kisi... kod nas na drugom autu, org. ksenoni svijetle samo tako, magla, kisa, perfektno bacaju...

Ima tu nesto, mudro zboris....:D Jesu malo zamuceni farovi...
 
Član
pa ja se preporodio pranjem i poliranjem farova, cudili se koliko je crna voda izlazila iz fara :icon_eek: kontali da nije nafta :lol: :lol:... a zamute, isprljaju se i lece nekad, motor strasno vuce prasinu, a godinama udje i u farove... ocisti se i bude ko novo :cool:
 
Top