Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ova druga slika rute je ruta kojom idemo.. znaci preko vinkovaca, ne vukovara...
aerodrom se zove sportski aerodrom cepin, ali se nalazi u osijeku, tako da ko putuje navigacijom bolje da kuca osijek nego cepin...
aerodrom se nalazi na samom izlazu iz osijeka prema cepinu...

tuzlaci, cujemo se mi dan-dva prije race-a, ali eto okvirno oko 7.30-8 navecer smo na ini u tz..

pozz
 
Ovam se rutom uvijek islo, nikad auto putem, dakle Sarajevo-Tuzla-Orasje-Vinkovci-Osijek.
Sto se tice Brcaka (uglavnom sam to bio ja sam), ovaj put vas cekamo ne u Orasju, nego u Zupanji, al o tom po tom jos preko telefona u petak.
 
Član
pa logicna je ova opcija kroz Vinkovce, krace je, a i stedljivije

samo kako ja vidim vecina krece u petak, ja sam kontao u subotu rano, al ako svi odu onda nije to to :D
 
neko je pitao za style...

c/p
Prijave su od 9:00 - 12:00
Natjecanje se odrzava u nedjelju 15.5.
Kotizacija iznosi 100kn

ostale informacije i pravilnik za style na linku..
http://www.ak-slavonija.hr/forum/showthread.php?t=7666
 

IGY

Član
ako Bod da u nedelju sam tamo, ima precih stvari pa nemogu vikend :( ali nedelju se nadam ljepom vremenu i opdlicnom provodu kao i na 5 dosadasnjih :cool:
 
Član
kako vidim ima ljudi koji ce ici sa subote na nedjelju. jel ima neka ekipa koja ide iz sarajeva u nedjelju ujutro, posto prvi put idemo pa da ne lutamo beze???
 
Član
ammel je napisao(la):
kako vidim ima ljudi koji ce ici sa subote na nedjelju. jel ima neka ekipa koja ide iz sarajeva u nedjelju ujutro, posto prvi put idemo pa da ne lutamo beze???

planiram ici u subotu navece, pa ako hoces posalji na PM broj mobitela pa se nadjemo negdje da idemo zajedno ;)
 
Član
ako idete preko vinkovaca, znači jarmina, gaboš, markušica, podrinje, ada, ernestinovo i antunovac, poslije antunovca se dolazi do pruge i imaju dva ulaza u osijek, a mislim da bi desni bio jednostavniji za doći do piste, znači poslije pruge desno i na ulazu u grad poslije nadvožnjaka se skrene lijevo na obilaznicu i izađe se na prvom izlazu (čepin) i dođete do raskrižja, lijevo piše centar (nakon 200-300m tamo je tifon, benzinska gdje se okupljamo) a desno piše čepin, tamo je pista, samo ravno se vozi i kod veelikog križa je aerodrom i tu ste, eto nadam se da će se netko snaći u ovom objašnjenju :D
 
Član
Mozda pomogne to tvoje objasnjenje :D

Ide li ko rano ujtro u subotu ili nedjelju - kao prosle godine sto je bila ona kolona oko 5 ujtro :icon_biggrin:
 
Član
mislim ipak da na raskrižju je lijevo čepin a desno centar :D uvijek se zbunim jer ovisi s kojeg dijela obilaznice se dolazi, ugl. pratite znakove, čepin znači pista, centar znači tifon :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top