Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BaXRS4 je napisao(la):
RS4 b5 nije dolazio kao sedan, riječ je o S4, ako ga tako više možemo nazvat ;)

Vidio sam u prijavi da je momak napisao u prijavi RS4 pa sam i ja tako napisao. Nebi zelio ulazit u diskusiju dali je RS4 ili S4 ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Kako nisam cuo za rekordera Audi rs4 10.130 oba auta u narodu imaju naziv cetvorka pa sam se pogresno izrazio ;)

I ja sam takodje mislio na mk4 r32 ;)

Globalni nesporazum ... :lol:

@Mrva ... Sve 5 ;)
 
evo sitno..
jos samo par dana i sezona 2011 pocinje...
ovaj put se nije mnogo pisalo i najavljivalo, ali koliko znam jako puno ljudi je preko zime intenzivno sarafalo i sprmalo auta tako da ce u Osijeku opet goriti sve ;) ...

mi krecemo u petak popodne oko 4/5 iz Sarajeva i idemo preko tuzle.. ko hoce da se pridruzi dobrodosao je kao i uvijek.. idemo sa slepom na celu tako da je lagano i opusteno ;)

sto se smjestaja u Osijeku tice, ko zeli da mu rezervisemo smjestaj (100 kuna/krevet), najvjerovatnije u etno selu (nije jedina opcija, ima i drugih) moze se meni javiti do srijede da se dogovorimo..

sretno svima i vidimo se na OSRS 6 !!

:123: :123:
 
Član
silverstar je napisao(la):
evo sitno..
jos samo par dana i sezona 2011 pocinje...
ovaj put se nije mnogo pisalo i najavljivalo, ali koliko znam jako puno ljudi je preko zime intenzivno sarafalo i sprmalo auta tako da ce u Osijeku opet goriti sve ;) ...

mi krecemo u petak popodne oko 4/5 iz Sarajeva i idemo preko tuzle.. ko hoce da se pridruzi dobrodosao je kao i uvijek.. idemo sa slepom na celu tako da je lagano i opusteno ;)

sto se smjestaja u Osijeku tice, ko zeli da mu rezervisemo smjestaj (100 kuna/krevet), najvjerovatnije u etno selu (nije jedina opcija, ima i drugih) moze se meni javiti do srijede da se dogovorimo..

sretno svima i vidimo se na OSRS 6 !!

:123: :123:
Prava je steta sto nisam u mogucnosti pridruziti se vama u petak,ali zato ide jos jedna kolona u nedelju ujutro.
U svakom slucaju vidimo se u osjeku:123::123::123::123::123::123:
 
Svim takmičarima iz BIH puno sreće za vikend u Osijeku i da nam donesete što više pehara!!!

Momci puuuuuun i bez puštanja!!!:smajli38::smajli38::smajli38::ljut::derneklimo::123:
 
Početnik
silverstar je napisao(la):
evo sitno..
jos samo par dana i sezona 2011 pocinje...
ovaj put se nije mnogo pisalo i najavljivalo, ali koliko znam jako puno ljudi je preko zime intenzivno sarafalo i sprmalo auta tako da ce u Osijeku opet goriti sve ;) ...

mi krecemo u petak popodne oko 4/5 iz Sarajeva i idemo preko tuzle.. ko hoce da se pridruzi dobrodosao je kao i uvijek.. idemo sa slepom na celu tako da je lagano i opusteno ;)

sto se smjestaja u Osijeku tice, ko zeli da mu rezervisemo smjestaj (100 kuna/krevet), najvjerovatnije u etno selu (nije jedina opcija, ima i drugih) moze se meni javiti do srijede da se dogovorimo..

sretno svima i vidimo se na OSRS 6 !!

:123: :123:

jesli problem da se na google earth izbaci ruta do tuzle i dalje do osijeka i gdje se sastajete u tuzli,jer rado bi se ja i drustvo prikljucili ako nije problem,,hvala
 
Član
road_runner je napisao(la):
jesli problem da se na google earth izbaci ruta do tuzle i dalje do osijeka i gdje se sastajete u tuzli,jer rado bi se ja i drustvo prikljucili ako nije problem,,hvala

evo ti ruta od Tuzle
captureae.png


a najvjerovatnije cemo se naci na INA pumpi, poslije petlje
 
Početnik
Sandro je napisao(la):
road_runner je napisao(la):
jesli problem da se na google earth izbaci ruta do tuzle i dalje do osijeka i gdje se sastajete u tuzli,jer rado bi se ja i drustvo prikljucili ako nije problem,,hvala

evo ti ruta od Tuzle

a najvjerovatnije cemo se naci na INA pumpi, poslije petlje

aham,,hvala ti puno,,oko koliko sati se trebate naci na pumpi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top