Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ide li ko rano ujtro u subotu ili nedjelju - kao prosle godine sto je bila ona kolona oko 5 ujtro :icon_biggrin:
ja i moji drugovi smo kontali nekad u nedjelju ujutro, pa bi bilo dobro da se jave svi koji ce ici u nedjelju ujutro nekad, lakse se snaci kad nas ima vise:cool::cool:
 
Član
evo boki da se ne vratite u sarajevo.. kako sam rekla, poslije pruge imaju dva ulaza u osijek, lijevi je plave boje a desni crvene, i desni je jednostavniji jer nema puno vožnje kroz grad

osijek_.jpg
 
Član
Mi cekamo prognoze, rekose mi da je u nedjelju moguca kisa, ak tako bude, mi cemo u subotu ujtro, pametnije je onda tako.

Hvala Sanja :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mozda pomogne to tvoje objasnjenje :D

Ide li ko rano ujtro u subotu ili nedjelju - kao prosle godine sto je bila ona kolona oko 5 ujtro :icon_biggrin:

Ide standardna ekipa kao prosle godine,sa OMV poslije vize oko pola 5 u nedjelju ujutro,bice nas fino!
 
Član
Danas trebali mapirati Asteroida, ali ustanovimo da je neispraan protokomjer, koji naravno niko nigdje nema na stanju, tako da od trkanja nista ... :icon_cry:

Ali dolazim kao gledaoc i navijac, sad od vremena zavisi dal' subotu ili nedelju

:123::123::123:
 
Član
Mene zanima da li se mogu trositi euri ili samo kune.
I da li je bolje kod nas ovdje razmijeniti pare, ili ima neka varijanta usput??
 
Član
ammele eure ne primaju po marketima i slicno, odavno je to tako u Hr .. ali neko rece da je blizu Centra "Porta Nova" ova pista, onda imas tu mjenjacnicu
mada ti je najbolje zamijenit kod nas i rahat ides

EDIT:
mozes i na benzinskoj Antunovic u Orasju, bar sam ja tu znao zamijenit :D
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Mozda pomogne to tvoje objasnjenje :D

Ide li ko rano ujtro u subotu ili nedjelju - kao prosle godine sto je bila ona kolona oko 5 ujtro :icon_biggrin:

Ide standardna ekipa kao prosle godine,sa OMV poslije vize oko pola 5 u nedjelju ujutro,bice nas fino!

15.05.2011 04h-15min omv :123::123::123::123::123::123::123:
 
Član
ak 69 team polazi sa OMV na stupu 14.05 u 4:00 ujutru.ko želi da se pridruži,bujrum nek dođe sa obrazom :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top