Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

IGY

Član
muha je napisao(la):
vremenska prognoza ne obecava puno .. :(

vala budu li prognoze ko za prosli put pa pokisao ko mis u subotu doci cu samo u nedelju, bude li kise i u nedelju mozda skoknem do zivinica da vidim sta se tamo desava :D
 
Član
trebao bi malo KALE da nam sta javi ili SEJO cisto informativno,jer ko hoce da dodje doci ce ali eto bio bi red da koju ljudeknu kao ORGANIZATORI
 
Početnik
ja nazalost necu moci nastupati, turbina mi je u kvaru, i nemam nikakve sanse srediti to do vikenda

nebi mi bilo toliko krivo da nemogu odvoziti bolje od onoga sto sam odvozio, ali znam da mogu jos dosta bolje i htjeo sam pokazati da pariram onome koliko je odvozio Kostadinovic i da se borim da zadrzim rekord takodjer
najvise mi se zato i islo na trku, u Osijeku sam ionako bio 2 puta ove godine i nije mi toliko izazov kao s pocetka sto je bilo

zabavit cu se da sredim turbo ili da uzmem bolji, i da rijesim jos neke stvari da se ubrzam, nema predaje ;)
 
jargo je napisao(la):
trebao bi malo KALE da nam sta javi ili SEJO cisto informativno,jer ko hoce da dodje doci ce ali eto bio bi red da koju ljudeknu kao ORGANIZATORI

evo brzinski od mene, cisto da muki ne proziva ;) ;)

koliko znam sve ide po planu i race ce biti..
s vremenom se nikad ne zna, ali do sada je bila praksa u osijeku da se termini ne pomjeraju, pa vjerujem da je i ovaj put tako..
ukratko, ono sto nas ocekuje u osijeku je sigurno race na kojem ce se sigurno jako fajtati u svim klasama, pogotovo 13 i nanize, a ocekujemo i vrlo moguce otvaranje magicne zone ispod 10 sec ... nekoliko kandidata ce biti na stazi, barem prema dosadasnjim informacijma..

sve ostalo je standardno i opste poznato na utrkama u osijeku..
PETAK: od 20.00 party dobrodoslice u caffe bar Focus (blizu piste, BP Tifon)
SUBOTA: race auta (i motori)
Nedjelja: race auta (i motori)
burn i aks hostese, eko wc-i (oni mirisljavi ;) ) i posebni zeniski... , veliki sator sa hranom i picem, a sigurno ce biti i po koje iznenadjenje...

mi krecemo standardno u petak popodne iz Sa, pa ko zeli da se prikljuci, bujrum...
pozz i vidimo se u osijeku

PS: sto se trke tice, vec od proslog race-a se zna, entry klasa je 16+, ujutru se voze slobodni testovi uz dijeljenje rezultata takmicarima na posebnim papiricima, nakon zavrsetka prijava za trku zvanicna kvalifikaciona voznja i nakon toga utrke po klasama ...
 
Početnik
IGY je napisao(la):
muha je napisao(la):
vremenska prognoza ne obecava puno .. :(

vala budu li prognoze ko za prosli put pa pokisao ko mis u subotu doci cu samo u nedelju, bude li kise i u nedelju mozda skoknem do zivinica da vidim sta se tamo desava :D


kako stvari stoje ja idem u Subotu popodne, ako ima jos neko zainterosovan...
 

sUx

Član
ma jargo idemo svi aBd... bice ovo najbolja trka do sad samo da vrijeme posluzi ....

moramo organizovati gore neke dandare ... :dojke::dojke::smajli44::smajli44:

jebiga repe mi zao sto mu je crkla turbina al sta je tu je ... sve ce se napraviti
 
Član
hvala SEJO majstore bitno je da vlada OPTIMIZAM,JASA idemo aBd bice valjda kako treba jer prosli put sam naj..o zeludac me opalio i u nedelju se ujutro vratio kuci
 

IGY

Član
muha je napisao(la):
IGY je napisao(la):
muha je napisao(la):
vremenska prognoza ne obecava puno .. :(

vala budu li prognoze ko za prosli put pa pokisao ko mis u subotu doci cu samo u nedelju, bude li kise i u nedelju mozda skoknem do zivinica da vidim sta se tamo desava :D


kako stvari stoje ja idem u Subotu popodne, ako ima jos neko zainterosovan...

eh taman onda, jer sam u petak nocna i izlazim ujutru u 8 odem kuci odspavam malo i onda cemo punnnn do gore :D
 
Top