Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

Član
silverstar je napisao(la):
cuo sam svasta zadnjih par dana i mogu samo reci da se masine uveliko spremaju za 'finalni okrsaj' u 2010-oj i da su sanse vrlo velike da rekord ponovo padne u osijeku.. da li ce biti stari ili novi vlasnik ostaje da se vidi...

:123: :123:

dellas je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
:uh evo vec sam se isprepadao pred tim glamuroznim najavama, toliko drhtim da jedva tipkam, kontam da i ne idem.. da jednostavno eskiviram trku.. da me te legende ne poderu mozda.. huhuaahahaha :D :cool:

Decko je mnogo samouveren:cool:

Ima pravo da bude... ti se osvrni na Sejin post... čovjek je sve rekao u kratkim crticama... što znači da će biti veoma zanimljivo :)

Wade, vidjetćemo... ima još do tada :D
 
E kako bi imao volju doci na ovaj street race!:icon_confused:
Mozda se i nadje vremena...samo,moze li neko napisati koja su desavanja 1 dan a sta preostaje za 2 dan! Pa da vidim....da dodjem,barem jedan dan!:icon_question::cool:
 
Trke i jedan i drugi dan,sve sto ce bit u subotu bice i u nedjelju,kao i obrnuto :) samo sto je eto nedjelja nekako zanimljivija jer dodje ko revans od subote ;)
 
nedjelja je uvijek za nijansu jaca od subote, vecina auta vozi i subotu i nedjelju...
programski sadrzaji su takodjer tu negdje, tako da kad god dodjes neces pogrijesiti ;)
 
Bome,petak kisa,subota kisica i u nedjelju suncano,meni savrseno odgovara :)

http://www.accuweather.com/nwo/forecast.aspx?lng=en-us&loc=EUR|HR|HR011|Osijek
 
Početnik
nevjerovatno da nitko ne prica o utrci i natjecateljima, tko ce koga spilat, tko je sta radio i pojacavao, nista bas :D

prati li itko uopce ovaj sport ili samo sacica ljudi inace?
 
Član
IGY je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Alex Kostadinovic je glavni favorit , to svi znaju;)

potpis
koliko znam audi je već neko vrijeme u ZG gdje slažu novi mjenjač

ja sam cuo da ide u napad na 9sec :cool:

Ja čuo da je neko na testiranju dohvatio 9 uz male problemčiće, sad se ti problemčići slažu do Osijeka :)

Repo, izgleda svi slažu, šute i čekaju Osijek... klasa 10 bi ovaj put trebala biti popunjena sa dosta automobila...
 
Top