Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

Član
Klase Broj natjecatelja po klasama

* pro (9 natjecatelja)
* 11+ (2 natjecatelja)
* 12+ (14 natjecatelja)
* 13+ (15 natjecatelja)
* 14+ (11 natjecatelja)
* 15+ (13 natjecatelja)
* 16+ (8 natjecatelja)


Vidim da se i Suad Hota prijavio i to u PRo klasu :icon_question:
 
Član
Mrva je napisao(la):
Klase Broj natjecatelja po klasama

* pro (9 natjecatelja)
* 11+ (2 natjecatelja)
* 12+ (14 natjecatelja)
* 13+ (15 natjecatelja)
* 14+ (11 natjecatelja)
* 15+ (13 natjecatelja)
* 16+ (8 natjecatelja)


Vidim da se i Suad Hota prijavio i to u PRo klasu :icon_question:

Suad nikad nije imao konja koliko mu tu piše... čak je imao skoro pa duplo manje od tih 750 navedenih a vozio je klasu 11, zašto sa 750 j*ih bio u pro klasi ? ;) ako je kako sam čuo, na onu lančiu složio drugi motor, onda mora to da leti...
 
Član
Nije se zadnji put pravio povrat tih 25 kuna na db-u.....Na svim takmicenjima pre je bilo povrata...
 
Član
Da upitam... jer nisam prije bio tamo na SRu...

Auto, šator, tenda, roštilj... ? jel' se sve to normalno može postaviti negdje blizu piste u subotu ujutru i da stoji do nedjelje iza podne... ?

hvala unaprijed. pozdrav.
 
Početnik
:uh evo vec sam se isprepadao pred tim glamuroznim najavama, toliko drhtim da jedva tipkam, kontam da i ne idem.. da jednostavno eskiviram trku.. da me te legende ne poderu mozda.. huhuaahahaha :D :cool:
 
Član
antrax je napisao(la):
Da upitam... jer nisam prije bio tamo na SRu...

Auto, šator, tenda, roštilj... ? jel' se sve to normalno može postaviti negdje blizu piste u subotu ujutru i da stoji do nedjelje iza podne... ?

hvala unaprijed. pozdrav.

druže sve može, nemoj se sikirat, i to sa autom možeš gdje god hoćeš osim na stazu naravno ;)
 
hota se nije prijavio za trku..
tu prijavu popunio je neko drugi..

koliko znam ima i brdska trka taj vikend tako da hota nece ni voziti trku u osijeku..

ono sto jeste sigurno to je da cemo gledati bez obzira na to sta pise u online prijavama minimalno 4 auta koja idu 10 sec (a mozda i brze ... )

cuo sam svasta zadnjih par dana i mogu samo reci da se masine uveliko spremaju za 'finalni okrsaj' u 2010-oj i da su sanse vrlo velike da rekord ponovo padne u osijeku.. da li ce biti stari ili novi vlasnik ostaje da se vidi...

:123: :123:
 
Član
Sandro je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Da upitam... jer nisam prije bio tamo na SRu...

Auto, šator, tenda, roštilj... ? jel' se sve to normalno može postaviti negdje blizu piste u subotu ujutru i da stoji do nedjelje iza podne... ?

hvala unaprijed. pozdrav.

druže sve može, nemoj se sikirat, i to sa autom možeš gdje god hoćeš osim na stazu naravno ;)

Hvala drug, sad već ću probati da se suzdržim za bajram da negdje ne zaglavim 2-3 dana, pa da krenem za Osijek :) ako bude ikako izvodivo to... do sada nije bio slučaj, pa sada ćemo vidjet... ;)

pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
Sandro je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Da upitam... jer nisam prije bio tamo na SRu...

Auto, šator, tenda, roštilj... ? jel' se sve to normalno može postaviti negdje blizu piste u subotu ujutru i da stoji do nedjelje iza podne... ?

hvala unaprijed. pozdrav.

druže sve može, nemoj se sikirat, i to sa autom možeš gdje god hoćeš osim na stazu naravno ;)

Hvala drug, sad već ću probati da se suzdržim za bajram da negdje ne zaglavim 2-3 dana, pa da krenem za Osijek :) ako bude ikako izvodivo to... do sada nije bio slučaj, pa sada ćemo vidjet... ;)

pozz.

nemoj da ti ja dolazim dole u jablanicu za bajram da te pazim :D
 
Član
HONEY je napisao(la):
:uh evo vec sam se isprepadao pred tim glamuroznim najavama, toliko drhtim da jedva tipkam, kontam da i ne idem.. da jednostavno eskiviram trku.. da me te legende ne poderu mozda.. huhuaahahaha :D :cool:

Decko je mnogo samouveren:cool:
 
Top