opet kaša na bulevaru

opet kaša na bulevaru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
bit je toga da nije bmw vozac sam iskompleksiran nego i vozac GOLFa,neznam zasto njega branis:icon_biggrin:

nije ovo jedina dionica gdje se moze juriti,ja osobno ne bih preko 120 tud nikad,svaki dan par puta prolazim tako da cesto vidim i odrona i svega,ako hoces juriti eno magistrale od OBIa pa ga stisni koliko mozes do aerodroma il jos dalje do bune,imas ga par kilometara,3x su manje sanse da ces nekoga ugoroziti
 
Član
kako god vozaci bmw-a su uvjek iskopleksirani idioti i krkani KENJAM VAM SE NA PRICU
uglavnom za mahalu se zna da je relacija smrti i sam sam tu bio par puta u kriticnim situacijama znam momke koji su jedva zivu glavu izvukli i neke sam poznavao koji nisu..
ovi su jos dobro prosli sta se moglo desiti
a sto se tice pilotiranja u mostaru ima relacija mostar čapljina ko stvoreno za voznju i prema blagaju dole isto..
onda siroki mostar i obrnuto djes bolje ali mahala.... jok i nikad vise
 
Meni se čini da je na toj dionici bilo više teških nezgoda nego u cijeloj BiH. Ljudi nikako da se nauče pameti. Ali problem je i to što to nije propisno odrađena cesta, jer takva vrsta prilaza gradovima ili obilaznice, pogotovo ako su između bandere, trake trebaju biti odjeljene zidom ili ogradom. Da je tako, siguran sam da bi tu bilo puno manje smrtnih slučajeva, jer onoga tko se tu trka ionako se ne može urazumiti da to ne radi u gradu.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Meni se čini da je na toj dionici bilo više teških nezgoda nego u cijeloj BiH. Ljudi nikako da se nauče pameti. Ali problem je i to što to nije propisno odrađena cesta, jer takva vrsta prilaza gradovima ili obilaznice, pogotovo ako su između bandere, trake trebaju biti odjeljene zidom ili ogradom. Da je tako, siguran sam da bi tu bilo puno manje smrtnih slučajeva, jer onoga tko se tu trka ionako se ne može urazumiti da to ne radi u gradu.

Da su trake fizički odvojene naravno da bi bilo mnogo manje udesa.U mahali se probalo sve,od ležećih policajaca do radara! Morati ću te ispraviti,cesta je propisno urađena,prema zakonima struke(završavam građevinu-znam:lol:)Na cesti možemo raditi,ali bih ja prije radio na glavama vozača!Koliko god ceste bile loše,većina nezgoda se dešava zbog ljudske greške i gluposti
 
Tako je to, problem su ljudi, ali kažem za to odvajanje traka, iako ne propisuje zakon, barem na toj dionici se moglo odraditi jer na svakoj banderi imaju trgovi udara auta, eto kroz godine se to moglo vidjeti pa bar pokušati ublažiti posljedice nezgoda.
p.s. čestitke na završetku faksa :icon_smile:
 
Član
da vam iskreno kazem ja nisam nikad mahalu prosa ispod 100.al znam kad mogu potegnit vise.ako je suvo,podne,slabo auta uprem.al sad se potezat s nekim.nagonit 150 a ostali idu 60.moras nekog naguzit 100%.nije ono cesta za trke.ko sto je col reka okreni od obija i upri
 
BHT Ovisnik
kako su poceli sa ovim banderama nece mi tata imat vise sta kititi za blagdane(J.P. parkovi:D)
sala mala,al i problem je pa je skoro pa tako,koliko samo puta u godini netko izvali stub,nedavno se zabio onaj dubrovčanin,prije koji mjesec pogine dujmovic,bas je previse,ni kamera ni lezeci nece nista tu pomoci,kad je glava usijana njega nije briga,pa barem nesto nalik bankini između staviti da bar ublazi posljedice jer i sa njom i bez nje opet ce se jurcati,al manje ce nesreca biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top