opet kaša na bulevaru

opet kaša na bulevaru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
da,bude ovaj na pisti,budu oni momci s bimerima,al udarit ga straga sa 100m kocenja:icon_eek: il je isao ko vrijeme nebesko kroz crveno pa ga stigao il neznam,strasna je brzina trebala
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
hebo ja sebi mamu ako ovaj bmw nije danas bio na pisti!Dva momka pored auta,piju pivu.Danas oko 13 sati

Tacno tako ovaj BMW je i bio dole i kad sam ja bio
dva momka stajala kraj njega

Pa znas Ado da Anel vozi ovog bmw-a, druzi se sa Salemom i onom ekipom, on i Salem su bili zajedno u autu veceras, obojca su u bolnici al kolko sam cuo obojca su dobro
upravu si druze, sad sam zvao prijatelja u mostar, anel i salem su bili u autu... kaze da se pilo citav dan, trko se sa trojkom golfom gti cabriolet, ovaj momak s kadetom se nije trkao... trojka je proletila nekako izmedju kadeta i drugog auta koliko sam ja razumio, a anel se zabio u njih... kaze da je slomio kuk, ruku, ne znam ni ja sta, a ovi su se izvukli s laksim povredama... ljudi NE alkohol i volan nikako :icon_confused:
 
Član
opet po ko zna koji put bmw iskopleksirani vozaci... samo naprijed momci naj brzi ste...
 

MTR

Član
jel on puko u kadeta ili u banderu :icon_question: , sreca nema mrtvih glava , samo ne kontam sta se na ovoj dionici gasa , hem usko hem semafori hem naroda pored ceste glupost teza
 
Član
MTR je napisao(la):
jel on puko u kadeta ili u banderu :icon_question: , sreca nema mrtvih glava , samo ne kontam sta se na ovoj dionici gasa , hem usko hem semafori hem naroda pored ceste glupost teza

kadeta je pokupio, mozda se poslije odbio pa u banderu...
 
Član
MTR je napisao(la):
jel on puko u kadeta ili u banderu :icon_question: , sreca nema mrtvih glava , samo ne kontam sta se na ovoj dionici gasa , hem usko hem semafori hem naroda pored ceste glupost teza

to ti jedino mjesto u gradu gdje se moze juriti, imaju 2 trake, nanovo asvaltirane, i nema pjesaka nikako na onoj strani iz grada prema rodocu ;)
 

MTR

Član
znam druze , cesto sam dole a i familija mi je bas blizu ovog mjesta gdje su se spucali , gasao sam i ja nekad tom dionicom :D
 
Član
Astra je napisao(la):
opet po ko zna koji put bmw iskopleksirani vozaci... samo naprijed momci naj brzi ste...

ako si mozda procit'o bmw se trko s golfom tricom gti...tako da tu pricu mozes okaciti macku o rep...
 
Član
da trko se i zapuco u drugog covjeka.. ako si citao.. tako da tu pricu mozes okaciti macku o rep...
 
Član
TRAG KOCENJA OKO 100m?:icon_eek:
Odlicno su oni prosli, a ovaj je za zatvora kad se oporavi i bez dozvole do kraja zivota, naravno, da se ja pitam!:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top