opet kaša na bulevaru

opet kaša na bulevaru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
j*iga vidi se da su neki chuneri obojica...mozda su se trkali i izgubili kontrolu...
kako se nemogu pojedinci strpiti do ljepseg vremena i toplijih dana kad se vozi na ljetnim gumama koje bolje lijepe i koje su sigurnije od zimskih.....eto mu sad felge,cijelu zimu covjek jedva cekao da sredi npr auto za proljece i sunca da ima malo vozikati na kakvim felama po lijepom vremenu i na par sedmica prije starta sezone lijepih dana on skrsi auto ili se polomi i gleda onda iz invalidskih kolica ili na biciklu kako drugi uzivaju u svojim bolidima....BUDALEEEEEE!!!
PS:dobre felge u bimera,steta za prednju,a ni one na kadi nisu za bacati....
 
jednom rijecnu katastrofa :icon_mad:
ja sam sad gledao,kako ljudi prolaze kroz crveno,nemam rijeci,2 murjaka prelaze pjesacki,on pored njih kroz crveno i oni samo gledaju za njim :icon_mad:...nista dok ne krenu zatvarat za ove teze prekrsaje :icon_twisted:
 
Član
onaj crni je gsi bio ja mislim, a taman ja proso bio kad se grunuse, ova cesta u nas ko bob staza u kanadi
 
Član
hebo ja sebi mamu ako ovaj bmw nije danas bio na pisti!Dva momka pored auta,piju pivu.Danas oko 13 sati
 
ZELA GTI je napisao(la):
hebo ja sebi mamu ako ovaj bmw nije danas bio na pisti!Dva momka pored auta,piju pivu.Danas oko 13 sati

Tacno tako ovaj BMW je i bio dole i kad sam ja bio
dva momka stajala kraj njega
 
Član
eno neko na komentarima kaze, da je se bmw trko s nekim , i taj proso pored opela a bmw se zabio u njeg
 
ADO MOSTAR je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
hebo ja sebi mamu ako ovaj bmw nije danas bio na pisti!Dva momka pored auta,piju pivu.Danas oko 13 sati

Tacno tako ovaj BMW je i bio dole i kad sam ja bio
dva momka stajala kraj njega

Pa znas Ado da Anel vozi ovog bmw-a, druzi se sa Salemom i onom ekipom, on i Salem su bili zajedno u autu veceras, obojca su u bolnici al kolko sam cuo obojca su dobro
 
Član
stvarno zalosno,jos ako je bio pijan,a vjerovatno jeste,ovaj s opelom nastrada ni kriv ni duzan,bezveze,valjda ce svi bit dobro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top