Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Cestitam svom bratu Huki, i da se navoza.

Da znas da se jos uvijek kladim na TDI-a, i evo jedna slicica, a kako sam znas, slika govori 1000 rijeci :lol: Pusek:icon_smile:

nurijakawaitdinp9.jpg


PS: u najgorem slucaju ZX te moze preskocit, sto i nije tako loshe;) ali to je bas na kraju krajeva :D :D

a u medjuvremenu pjesma od Dare bubamare TRN U OKU.mp3 :D
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

heheheeheheh, a znas kako je kod nas svako se kladi na svog konja :) i usput lijepo mu stoje stopovi :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

pa kladimo se sta cekamo :) al biz sta sam ti para mogo uzet nedo bog da smo se kladili zato ne ulazi kesh ... :D
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Vidio sam te danas Huka kod gradjevinske...jest da sam imao slusalice u usima, i muziku pojacanu do kraja, ali ipak kao veliki fan Mazde sam odmah osjetio taj zvuk i okrenuo glavu ka toj zvjerki od auta :D
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

eo ja se dobrovljno prijavljujem za utrku dok nisi razradio motor,ti samo do 2000 rpm :D:D
kakav zvuk ima s obzirom da je serijski auspuh?
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

U pocetku nije imo nikakvog zvuka vec sad kkao malo odgorjeva :) ima zvuka ali sve je to ono solidno, ali kad podivlja jedini zvuk koji se cuje je od motora huci, grmi sjeva :) kad cujes znaces o cem govorim :)

@Nurija reko sam ti jedva cekam proljece da asvalt se osusi, a do tad cu prec tih dosadnih 2000 km pa cemo vidit idel sta to moje auto :) ja nis necu da govorim :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

pa eto vec su pocele prozivke na moj racun u mozzartu....pa tako da jedva cekam opet da zacepim usta jer nema smisla za svako auto koje dodje u grad mene prozivaju a na kraju oderem sve crnjak mi je sto opet moram da cekam al hajd kao i svaki put ...... et pozz
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

ljubav cvjeta nema sta :) joj jes poledilo sad,drama :D,ne znam kako je vama bez 4 motion meni ide fino :p
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

ma ne mozes ti mene iznenadit nikad kolko ja tebe mogu ako mislis da ce ta mazda ic 12xx opet si u zabludi...al eto vidjecemo ....mene sto se tice kad god pozoves ja sam spreman a isto tako spreman sam dati i jos 20 000 ako treba ...pa vidjecemo ......nemojte me samo jebavat pricom do kraja sl godine potrudi se da to brzo chipujes sredis sve pa me zovi da i to rjesimo....
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Aha, pravo napeto... nego koliko je jak taj Golf kad sa sigurnoscu mozes reci da ces biti brzi? ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top