Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Dal je bolji ili ne boli me k. znam da je brza mazda i MENI ljepsa a za ostale opet kazem boli me K.

@JD. ne govorim ja za vrijeme od 0-100 to je bezze poredjenje jer r32 je 4x4 i opet ima slabije vrijeme u startu, neg govorim za 0-250 km/h nema nikake sanse
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

HuKa je napisao(la):
r32, r36 gti V ST subaru impreca i mnogi drugi su kornjace za ovo auto... :)
upravo tako......citao sam poodavno kad su je pravili...stavili su taj motor u obicnu sasiju i probali..pri startu motor je sve pokidao naprijed,nij ebilo teorije da se drzi volan u rukama hehehe... e onda su je vratili na doradu i napravili kako treba i cini mi se da je najjaci serijski auto koji toliku snagu prenosi na prednje tockove.....
Puno srece i ostavljenih auta iza sebe ti zelim
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Mobitel mi pun slika :) al nemam kablove da mogu prebacit. Ufaticu dakija da slika s fotoaparatom pa cemo postavit slikice.....
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

HuKa je napisao(la):
@wigen ma moram radit godinu :) :p
a hvala na lijepim cestitkama :)

Jel ti to meni hoćeš reći da zaradiš za takav auto za godinu dana????

UUUUU :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: Jebo tepa daj mi reci šta radiš i kako to radiš... i ja bi novi auto :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Nego šta ste se uhvatili sad kokodakat koji je auto brži kao da je neka osobna uvreda ako neko ima malo (ili više) sporiji auto. Pa valjda svako ima pravo na svoj ukus, a zna se da lova igra tu veliku ulogu. Sad ću ispast papak ako kažem da isto tako neko može reći da su sve to autići ako se spomene neki Audi S ili BMW M ili Mercedes AMG...
Svako uživa u onom što voli i onom u čemu si može priuštit.
Još jednom, dobra je ta Mazdica, ima i lošijih i boljih auta i nadam se da ćeš puno uživat u svoj njenoj snazi
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

HuKa je napisao(la):
potpisujem ovo sto si reko :)
a sto se tice plate samo sam knjigovođa :)

Kome si knjigovođa kad za godinu skupiš za auto, AL Capone-ov knjigovođa??? :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
 

JD.

Član
RE: Opet ja i moja kola :)

HuKa je napisao(la):
@JD. ne govorim ja za vrijeme od 0-100 to je bezze poredjenje jer r32 je 4x4 i opet ima slabije vrijeme u startu, neg govorim za 0-250 km/h nema nikake sanse

hehe ma zezam se ja malo

sva ta auta su top modeli u svojoj klasi i ne moze se ni za jedan reci da ne valja tj da je drasticno losiji od drugog.
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Za to GTI, OPC, MPS, R32, S3, 130, postoji ganja pa da se vidi sta je brze...nego daj slike, joj koje ti kablo treba?
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Ma vidicu u subotu ako ne budem radio da odem kupim kablo za mob pa da prebacim slike. Uglavnom bice slike....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top