Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

jao unutrasnjost je erotika prava svidja mi se,ne ide ti ovaj snijeg u prilog,digni je na klocne i ubaci u petu il u sestu i nek predje tih 2000 km da mozes u rahatluku zavrnut malo do crvenog pa i u crveno :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

heheheh ubi me ovo vrijeme, al et jbga valja se strpit da dodju bolja vremena a brzo cu ja nabit te kilometre :) s onom crvenom mazdom sam za 3 mjeseca nabio 12500 km :)
 
Početnik
RE: Opet ja i moja kola :)

kaze vic ....
dobio mladi cigo sina ... i padne djete u bazen i utushi se
i ode cigo ocu svom da kuka plache ... kaze ... tata babo utushio ti se unuk
kaze cigo senior ... e jest vam dugo i bio

hukicu ti se izmjenja tockova i tockova ove 2007 plodna godina :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

:) trece auto po redu :) ma ja to ba zbog reklame. Trebaju mazde i fordovi da se razviju na nasem podrucju :)
 
Početnik
RE: Opet ja i moja kola :)

pozitivno je ... kad je moj stari nekad poslije rata uzeo fordinu ljudi govorili jesi normalan ovo ono ... i fakat dugo nije bilo djelova ... u sprint autu dok je bio u onom starom prostoru smo narucivali djelove pa cekali po mjesec dva ... nije bilo tad ni zastupnika za ford ... al sad je drugacija situacija fordina je pristupacna akobogda da postanu i japanci ...
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Za auto nemam rijeci...vjerujem da ces ti nju jos vise srediti i pojacati...ipak mi se valja strpiti do proljeca da me malo provozas :D
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Ma iskreno ja forda nebi uzeo prije godinu ni da mi ga poklone ali sad ova novija serija fordica su extra i stvarno lijepo izgledaju a i oprema je na zavidnom nivou. Japanci su uvijek bili sila samo sto nas mentalitet je audi i folcvagen. Krenuvsi od sebe uvijek sam ganjo audija a4 i pasata ili golfove....ali et vremena se mjenjaju a i navike :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

aha :) sine moj :) Ja kad sam vozo kola, ti si vuko loncice po putu i govorio moj kamion moj kamion hihihihihihhihi :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Hehehehe u mojem djetinjstvu je bilo loncica :) u tvom ste vjerovatno gledali ko ima bolje opanke :) hehehehee
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Prelijepa je mazdica, svaka cast! A unutrasnjost je posebna prica, taj dizajn... Ma EXTRA!
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

snimi nam koji klip na magistrali makar do prvih semafora kod hotela TZ...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top